Şimdi Ara

Yaş sorunu var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben hattımı faturalıya geçirdim. Hat annemin üzerine telefon almak istiyorum faturaya ek olan. Gidip kendim alabilir miyim ? Yoksa yanımda 18 yaş üstü birisi mi olması lazım yaşım 16 .

• Alamazsın hat sahibi gidip başvuru yapması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimCarD

Alamazsın hat sahibi gidip başvuru yapması lazım.

Kuzenim ile ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: SimCarD

Alamazsın hat sahibi gidip başvuru yapması lazım.

Kuzenim ile ¿

• ?

• Kuzenin annen olmadığına göre bu soruyu sormamış olduğunu kabul ediyoruz. Hat sahibi kim ise onun dışında hiç kimse tarifeye ek telefon alamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Kuzenin annen olmadığına göre bu soruyu sormamış olduğunu kabul ediyoruz. Hat sahibi kim ise onun dışında hiç kimse tarifeye ek telefon alamaz.

Pm atmayı denedim kapatmissiniz o yüzden buradan soruyorum. Gerekli evraklari aveadan alip imzalatsam?

• Niye pm atmaya çalışıyorsun? Forumun mantığı nedir, birisi soru sorar diğeri cevap verir ve herkes bundan faydalanır. Türkçe anlattığıma göre anlaşılmayacak birşey olmadığını düşünüyorum. Annen bizzat avea bayisine gidecek başka hiçbir yolu yok. Yani senin anlayacağın şekli şu, boşuna dalavere ile uğraşma annen izin vermiyorsa telefonu unut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Niye pm atmaya çalışıyorsun? Forumun mantığı nedir, birisi soru sorar diğeri cevap verir ve herkes bundan faydalanır. Türkçe anlattığıma göre anlaşılmayacak birşey olmadığını düşünüyorum. Annen bizzat avea bayisine gidecek başka hiçbir yolu yok. Yani senin anlayacağın şekli şu, boşuna dalavere ile uğraşma annen izin vermiyorsa telefonu unut.

Telefonu almaya aynı zamanda faturaliya geçirmek için gittik fakat 6 y beklemek gerekiyormuş aveanin sitesinde okudum Kredi Risk raporu geçirince alabiliyormusuz doğru mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.