Şimdi Ara

LACOSTE POLO YAKA TİŞÖRT KARGO DAHİL 120 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 24 Mayıs 2015; 22:01:44 >

• Evet kullanılmamış sıfır tişörttür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Mayıs 2015; 15:35:03 >
  • arkadaşdan geçen sene 5-6 tane tommy t-shirt almıştım hepsi orjinaldi güvenilir bir satıcıdır iyi satışlar
  • boxes55 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım...Alanların da yorumlarını beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 11 Mayıs 2015; 19:29:25 >
  • Lacoslar güzelmiş
  • Ben de 2 adet aldım. sağ olsun bedenleri biz küçük gelse de değiştirecek arkadaş.
    Ürünler çok güzel fit kesim.
    Arkadaş dürüst ve efendi.
    Önce havale sonra kargo olmasına karşın hiç problem yaşamadan ürünlerimi teslim eldım.
    Tavsiye ederim.
  • sefacatal ve munderecat arkadaşlarımıza tişörtleri teslim edilmiştir. Konuya yorumlarını bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 4 Mayıs 2015; 14:53:49 >
  • ürün orjinal ve güzel.Güvenilir bir arkadaş
  • Teşekkürler güle güle giyin..
  • Ürünler dün elime geçti ve tam oldu.Kesinlikle orijinal.Arkadaş da oldukça güvenilir ve dürüst.Hiç sorun yaşamadığım gibi herkesin sorularına da teker teker cevap verip yardımcı olmaya çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.pupa -- 6 Mayıs 2015; 8:33:27 >
  • son tişörtler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 25 Mayıs 2015; 23:58:11 >
  • dr.pupa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler iyi günlerde kullanın..
  • Ürünlerin bedeni tam oldu, orjinal tişörtler, 5 tane aldım ben, güvenilir ve dürüst bir arkadaş. çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teşekkür ederim iyi günlerde kullanın..

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Ben teşekkür ederim iyi günlerde kullanın..

Kolay gelsin açık mavi dediğiniz soldan 4.resimdeki değil mi.
  • drberk2 D kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata hiç bir yerde bulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Mayıs 2015; 15:36:10 >
  • Ürünler kesinlikle orjinal güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz..
  • Tekrar olacakmı satış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.