Şimdi Ara

'Star Wars: Battlefront İçeriği DLC'lere Göre Şekillenmedi'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Star Wars: Battlefront için DLC haberleri duyuruyla beraber ortaya çıkmış olabilir. Ancak yapımcı firma DICE, oyunun içeriklerinin DLC'lere göre kısıtlanmadığını belirtiyor.

Yaptığı açıklamalarda oyunun yapımcısı Jesper Nielsen, "Tüm içtenlikle söyleyebilirim ki, oyunun içeriklerinin DLC'lerle bir ilgisi bulunmuyor. Eğer oyunda olması gereken içerikleri DLC'lere ayırdığımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz." sözlerine yer verdi.

• Bana Göre "YALAN" , BatlleFront icinde PRE-ORER ve Premium yakinda aciklarlar oyun cikisina yakin dönemde. Micro ödemeler, Haritalar ,SIlahlar, Uzay Savas araclari ,Turbo Pack/buttonlar , bile sattilmaya baslar.

"Star Wars" ne kadar "Star Wars" olsada sadece Filmden ibaret , Gerisi ise Sadece Ticari Bana Göre kim ne derse desin. EA'da bunun kaymagini yemek isteyen firmalardan birisi, Öylede yapiyor zaten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İnanan var mı acaba ah EA

• Mesaj atmak için mesaj atmayın beyler. Önyargılarınızı aşın tamam ea çok kullanıcı dostu bir firma değil fakat oyun daha çıkmadı bile

• İmkan bile vermiyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ea bu guvenemiyorum .okta çıkabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Origin'de şimdiden pre-order açmışlar bile, hatta Deluxe Edition bile var. Kısaca yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

Origin'de şimdiden pre-order açmışlar bile, hatta Deluxe Edition bile var. Kısaca yav he he

deluxe editio'nun normal sürümünden tek farkı bazı öğelerin daha erkenden oynanılabilecek olması başka bir fark yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.