Şimdi Ara

Halo 3: ODST, Gelecek Ay Xbox One'a Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Halo serisinin yeni yapımcısı 343 Studios, Halo Waypoint blogu üzerinden yaptığı haberle birlikte Halo: The Master Chief Collection'da düzeltme ve istikrar getirmeyi amaçlayan yeni bir güncellemenin yayınlandığını ve buna ek olarak daha önce söz verildiği gibi Halo 2'nin multiplayer haritası Relic'in yeniden yapımı ve Halo 3: ODST'nin remastered sürümünün önümüzdeki ay sunulacağını bildirdi.

Hem Relic haritası hem de Halo 3: ODST tamamen ücretsiz olarak The Master Chief Collection'ı 11 Kasım ve 19 Aralık tarihleri arasında satın alanlara sunulacak. Bilindiği  gibi The Master Chief Collection çıkışında önemli sıkıntılarla boğuşmuş ve buna müteakip 343, imaj tazelemek için Halo 3: ODST'yi 1080p - 60 fps oranlarıyla remastered olarak oyunu satın alanlar adına Xbox One'a uyarlamaya başlamıştı.

• Mükemmel haber, Bende de sadece Halo: Reach vardı. Koleksiyon paketiyle birlikte eksik oyun kalmayacak :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 11 Kasım 19 Aralık arası derken? Ben oyunu kutulu olarak 2 ay önce aldım. Bana sunulmayacak mı şimdi Halo 3 ODST?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riskbreaker

11 Kasım 19 Aralık arası derken? Ben oyunu kutulu olarak 2 ay önce aldım. Bana sunulmayacak mı şimdi Halo 3 ODST?

Hayir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riskbreaker kullanıcısına yanıt
    Sana ücretli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.