Şimdi Ara

bedava internet geliyor hadi bakalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

müjdeee müjde sımdıden kontratları gözden gecırın derım

• Adil kullanım saçmalığı olmasın boş işlerle uğraşmasınlar.
  • Çokmuş az alsınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paralı üyelere şu kotaları artırsanız o zaman büyük sevap işlersiniz. Yıl olmuş 2015 hala 35 gb lı tarifesi var ttnet in. 250 gb kota olmalı en az. Sınırsızdan vazgeçtik zaten.

• Bedava diye hortumu bağla fakir hanelere sonrası kolay bir şekilde fatura çıkartmasını bilirler... Ayrıca bedava değil yalın DSL ücreti dahil hırsızlar bedava ne verir

14.Kullanımı 4 GB’ı aştığı tespit edilen abonelerin hızı Türk Telekom tarafından 512 Kbit/sn’ye düşürülecektir.
    15.Kampanya kapsamında İSS’ler abonelerine 4 Mbit/sn 4GB internet hizmeti için aylık paket ücreti ve kota aşım ücreti faturalandırmayacaktır.

http://www.btk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/%28198%29_%2808%29%20Toptan%20%C4%B0nternet%20Kampanyas%C4%B1_08_04_2015.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 22 Nisan 2015; 13:26:27 >

• Onun yerine herkesin ücretini yarıya düşürseler daha çok faydalı olurdu...
  • "Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese" diyor.

Dikkat ederseniz insanlardan bahsetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 22 Nisan 2015; 16:23:37 >
  • hani direk 3g yi atlayıp 5g ye geçicektik ? sakın 5g ye geçtiğimizde 1000mbit hıza 100mb kota vermesinler
  • 2mbit hız kotasız yapsalarmış iyi olurdu, Türkiye de hala alt yapı problemleri bina tesisat problemleri yüzünden 2mbit hızda kullananlar var, hatta bu şekil düşük hızda kullanmak zorunda kalanlarıda tespit edip onlarada ücretsiz verselerdi işte ozaman 175inci yılınız kutlu olsun derdim
  • "Bundan 10 yıl önce abonelerimiz internete 1 Mbps ile bağlanırken, bugün ise genişbant internette 1000 Mbps'ye ulaşan hızların keyfini çıkarıyorlar."

Yalana gel yalana. 1000 Mbit azıcık koklatınca keyfi çıkmış mı oluyor? Ulan 3 Mbps'ye mahkum ediyonuz milleti aldığınız para da 10 yıl öncesinin 2 katı, dellendiriyonuz beni. Şu araplar yok mu grrrrr....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

"Bundan 10 yıl önce abonelerimiz internete 1 Mbps ile bağlanırken, bugün ise genişbant internette 1000 Mbps'ye ulaşan hızların keyfini çıkarıyorlar."

Yalana gel yalana. 1000 Mbit azıcık koklatınca keyfi çıkmış mı oluyor? Ulan 3 Mbps'ye mahkum ediyonuz milleti aldığınız para da 10 yıl öncesinin 2 katı, dellendiriyonuz beni. Şu araplar yok mu grrrrr....

o öyle değilki cihazda 1000mbit hızı görmen için ödüyosun paraları , yoksa kullanmak içinmi sandın
  • Su an Hong kongta yım. 200 Mbit internet televizyon vs vs 130 hkd yani yaklaşık 42 tl civarında. Kota varmi dedim adamlar kota ne demek dediler :)))
    Sonra güldük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok vermişler yarısını geri alsınlar 2mbps yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 22 Nisan 2015; 19:30:09 >
  • İnternet ulaşmadığı dediği evde en az 800 tl lık telefon var adamalarin elinde :))

• 4gb kotası var... ben mobilde 10gb kullanıyorum .. neyse hiç yoktan iyidir diye annemin evine aldık

ilerde 39 liradan sınırsız pakete geçebiliriz belki. Başka türlü 39 liraya sınırsız paket vermiyorlar .inşallah verirler bu şekilde
  • Gereksiz, facebook üzerinden sohbet etmek isteyenlere yarar ancak.. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 mb le internetle keyiflerini çıkarıyorlar mış. senin gelmişini geçmişini neyse..
  • beleşçilere gün doğdu ama 4 gb bi kaç siteye girdin mi biter
  • 4 GB kota dediğin ne ki ? Kota aşımından geçirecekler faturayı.
  • hiç yoktan iyidir ama 4 gb nedir ne işe yarar yenir mi içilir mi 1 gün geçilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.