Şimdi Ara

5000 tl'ye kadar öğrenci'ye tavsiye araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar baştan öğrenci'ye araba gitmez muhabbeti olmasın, seneye son senem ve bu sene stajım var, günlük 10 tl arabalara veriyorum,bu yazın sonuna doğru birikimimle az yakan ve ucuz parçası olan hafifte konforuda olursa iyi olur diyebilirim şart değil konfor araba istiyorum.Arabayı en fazla 2-3 sene kullanacam zaten ,askere kadar.lada samara var aklımda ama tecrübelerinizden faydalanmak isterim,iyi akşamlar

• Skuter+kask+dizlik+eldiven öneririm 5000 yl ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ritime

Skuter+kask+dizlik+eldiven öneririm 5000 yl ya

hocam tek olmuyorum çoğu zaman artı bolu tarafındayım çok soğuk buralar,motor güzel ama ailedende onay almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyil75 -- 21 Nisan 2015; 22:55:30 >
  • O zaman favorit ce samara bak

• Favorit alınır o fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: oxygen.

Favorit alınır o fiyata

hangisi daha iyi samaram, favoritmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyil75

quote:

Orijinalden alıntı: oxygen.

Favorit alınır o fiyata

hangisi daha iyi samaram, favoritmi ?

bilmiyorum ama ben favorit alırdım.

• İcralık arabalara bak kardeşim 5.000 liraya 10.000 bin liralık araba bulursun yapman gereken tek şey istenilen belgeleri verip teklifte bulunmak. Ben de öğrenciyim altımda opel Astra g var 20.000 bine aldım icralık işini daha önce farketseydim 20.000 e h kasa Astra alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

İcralık arabalara bak kardeşim 5.000 liraya 10.000 bin liralık araba bulursun yapman gereken tek şey istenilen belgeleri verip teklifte bulunmak. Ben de öğrenciyim altımda opel Astra g var 20.000 bine aldım icralık işini daha önce farketseydim 20.000 e h kasa Astra alırdım

biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin hocam nasıl oluyor sıkıntı yaşanmazmı?
  • Lada falan uğraşılmaz
    Çürüğü vs olmayan temiz bir şahin bak
    Motoru idare etse yeter
    Zaten komple motor 1000 tl

• quote:

İcralık arabalara bak kardeşim 5.000 liraya 10.000 bin liralık araba bulursun yapman gereken tek şey istenilen belgeleri verip teklifte bulunmak. Ben de öğrenciyim altımda opel Astra g var 20.000 bine aldım icralık işini daha önce farketseydim 20.000 e h kasa Astra alırdım

Nerde 20bin sen al ben 22bine alayım öyle bi dünya yok dışarıdan bakan herkes ya bu herifler beleş araba alıyo diyo ama öyle göründüğü gibi değil bu hafta hatırladıklarım 15.250 2005 eski kasa klimasız sonradan açma doblo 2001 otm vites 206 17.000 tl 94 r21 concorde inada bindi 5.400 istenilen belgede yok kafa kağıdı ve teminatı alıp gidiyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

Nerde 20bin sen al ben 22bine alayım öyle bi dünya yok dışarıdan bakan herkes ya bu herifler beleş araba alıyo diyo ama öyle göründüğü gibi değil bu hafta hatırladıklarım 15.250 2005 eski kasa klimasız sonradan açma doblo 2001 otm vites 206 17.000 tl 94 r21 concorde inada bindi 5.400 istenilen belgede yok kafa kağıdı ve teminatı alıp gidiyosun

Valla istanbul da buldum bir tane 1998 model elantra ya 5.000 den açıyorlar açık artırmayı piyasası 16-17 bin.

Trabzon da 1992 model kartal 900 lira piyasası 4-5 bin. Daha neler neler şu an öğrenciyim biraz elime para geçerse yapacağım bu işi kendi arabamı satmaya kıyamıyorum ilk aracım olduğu için bir de babam bu işe girmeme izin vermeyeceği için
    Şimdi böyle dedim diye bana ergen muamelesi yapmayın da yalan yok 93 lüyüm makina mühendisliği öğrencisiyim

Saygılar

• Kardeş kusura bakma yorumumu yanlış anlama. Bende öğrenciyim. 5bin liraya eski araba alacaksın sonra yok şurasında sıkıntı var yok burasında, arabanın masrafı için harcadığın para cebine zarar. Aynı durumu 2 arkadaşım yaşadı ondan yazdım. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyil75

quote:

biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisin hocam nasıl oluyor sıkıntı yaşanmazmı?

Yani hocam demek istediğim şey icralık araçlar vardır normalden daha ucuz olur ama sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum en iyisi ben bunu söylememiş olayım kusura bakmayın

• Fiat bis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada samara

• İcralık araba için ihaleye girmeniz gerekir ihaleden araba düşürmeyide herkes yapamaz
    Belirli kriterleri vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Sen 5000 liralık aracınla , benim 100binlik aracıma çarptığında ödeyebilecek misin bunu söyle önce?

Herkesin direksiyonu sizin gibi kötüde mi size gelip çarpsın arkadaş ?

• DrMobile kullanıcısına yanıt
    Peki sen 100 binlik aracınla 600 binlik bi araca çarptığında ne yapıcaksın
    El elden üstündür arkadaşım şimdi sen burda 5 binlik bi arabayı ezersin birisi gelir senin o 100 binlil aracına teneke muamalesi yapar zoruna gider kimseyi parasına veya altındaki arabaya göre değerlendirme

• iyi araba denk gelir mi sorunsuz binebileceğin bilmiyorum .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.