Şimdi Ara

Note 3 vs LG g3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Önceliklerim
    Kamera
    Performans
    ayrıca alırsam 3-4 yıl kullanıcam.

• Note 3 modeli 4g'yi desteklemiyor. Uzun sürede kullanacağım diyorsunuz, dolayısıyla 4g destekleyen lg g3 32 gb'ı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynamayı düşünmüyorsanız g3 alın. Oyun da oynarım derseniz z2 gibi alternatifleri inceleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Oyun oynamayı düşünmüyorsanız g3 alın. Oyun da oynarım derseniz z2 gibi alternatifleri inceleyin.

Z2 yi düşündüm ama herkes g3 daha iyi dedi bataryası ve su geçirmezlik özelliği dışında
    gerek kamerası
    performansı
    ekranı ve boyutu
    tasarımı
    hem bana iyi geliyor hem çeşitli forum sitelerinden duyduğuma göre daha iyi sanırım g3 ün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epcing

quote:

Oyun oynamayı düşünmüyorsanız g3 alın. Oyun da oynarım derseniz z2 gibi alternatifleri inceleyin.

Z2 yi düşündüm ama herkes g3 daha iyi dedi bataryası ve su geçirmezlik özelliği dışında
    gerek kamerası
    performansı
    ekranı ve boyutu
    tasarımı
    hem bana iyi geliyor hem çeşitli forum sitelerinden duyduğuma göre daha iyi sanırım g3 ün

Performansı açık konuşmak gerekirse beklentinin altında. 2k ekran ağır geliyor. Kamerası daha iyi, tasarım konusunda da daha iyi. Bence g3 ü oyun oynamayacaksanız alın. Çünkü oyun konusunda cidden üzer sizi. Onun haricinde gayet iyi bir cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Z2 dusundun mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epcing

quote:

gerek kamerası
    performansı
    ekranı ve boyutu
    tasarımı

Performansı açık konuşmak gerekirse beklentinin altında. 2k ekran ağır geliyor. Kamerası daha iyi, tasarım konusunda da daha iyi. Bence g3 ü oyun oynamayacaksanız alın. Çünkü oyun konusunda cidden üzer sizi. Onun haricinde gayet iyi bir cihaz

Neden ki? Çok mu kötü note 3 ve z2 ye göre oyun performansı?

• beyler uyanın turkıyeye 4g gelmıyor.. Son konulara bakın bu baslıktakı... Turkıye 5g alıcakmıs.. Hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Z2 dusundun mu

Kamerası falan kötü dediler g3 e göre z2 için
  • G3
  • Z2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: AzimLeSıçanDuvarıYıkar

Z2 al

Bu arkadasi bi zamandir takip edyorum adam her yere sony yazmis. Hemde hep kisa kisa gerekcesi olmadan. Ne ayak anlamadim degisik insanlar mevcut marka trollugu yapmak nedir arkadad babasinin mali sanki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.