Şimdi Ara

Amozon Ebook Reader-Barnes & Noble Nook Simple-53$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç gündür ikinci el ürünleri araştırıyorum herkes uçmuş elindeki ürüne paha biçemiyor malum ülkemizde de pahalı bu ürünler . bu ürün alınır mı iş görür mü. bu ürünü alırken muhtemelen gümrüğe takılmaz gibi. kılıflıya beraber 63$ -180 liraya geliyor kararsız kaldım .
    http://www.amazon.com/gp/product/140053271X/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1BUWB3J6B4OO6
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kargo Türkiye yede üzretsizmi.Ürünü sepete ekleyice çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkiyeye gelmez diye biliyorum yanlismiyim en azindan amazon yollamiyordu

• borderlinx ile alabilirsiniz.
  • 51.40$ shipping and handling çıkıyor. Toplam 100$ a çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye için gönderim var olarak görünüyor.
  • FREE Shipping yazıyor bize geçerli değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep1905

FREE Shipping yazıyor bize geçerli değil mi

Degil tabiki. US içi.
  • saolun arkadaşlar aydınlandım bir an heyecan yaptım
  • amazondan birkaç kere ürün aldım free shipping türkiye için geçerli değil.ürünlerin kargo fiyatı 20 dolar civarı ve 3-4 günde geliyor.ürünü alırken kargo parasıda üstüne eklenir zaten total hesap olarak ödersin.
  • yine en iyisi Aliexpress, şu üründen sipariş verdim geçen gün, sadece karanlıkta okumak için ışığı yok gerçi konunun başında paylaşılanda da ışık yok.

http://www.aliexpress.com/item/Brand-Kobo-Touch-N905-C-2G-Ebook-Reader-6-Inch-Touch-Screen-Wifi-Electronic-Book-No/2042250508.html
    (42.6 $ fiyatıydı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeles84 -- 22 Nisan 2015; 16:55:54 >
  • 50 liraya kilifiyla beraber satan amcadan sonra hepsi soguk geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

50 liraya kilifiyla beraber satan amcadan sonra hepsi soguk geliyor bana.

Kim acaba o amca takip edelim belki gene düşer.
  • Arkadaşlar ben ebay'dan qudek adlı satıcıdan ingiltereden almıştım. 200 tl'ye (glowlight) gelmişti. Kargoda 20 tl tutmuştu.
    asıl anlatmak istediğim. aldığım nook'un ekranı bozuldu. satıcı ile iletişime geçtim ve ona gönderdim ürünü tekrar (30 tl'ye). ve geriye yeni bir nook gönderdi kargo parası felan istemeden.
    Yani alacaksanız bu satıcıdan güvenle alabilirsiniz.
  • borderlinx ile amazonun kargo verileni girince 18 avro çıkıyor.
  • Amazon'un B&N Nook reader'ları satması da ilginç olmuş. Neticede Kindle rakibi bu cihazlar.
  • aynı ürünün Japon sitesinde refurbished versiyonu satılıyor hem de 44$+ücretsiz kargo
    Çin'den almaktan iyidir sonuçta Japonlar düzgün insanlar :)
    http://www.rakuten.com/prod/barnes-noble-bnrv300-nook-simple-touch-ebook-reader-black-refurbished/278357601.html

Refurburbished (Yenilenmiş, Sıfırlanmış) Ürün Nedir? Ne değildir?
    "Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkeles84

aynı ürünün Japon sitesinde refurbished versiyonu satılıyor hem de 44$+ücretsiz kargo
    Çin'den almaktan iyidir sonuçta Japonlar düzgün insanlar :)
    http://www.rakuten.com/prod/barnes-noble-bnrv300-nook-simple-touch-ebook-reader-black-refurbished/278357601.html

Refurburbished (Yenilenmiş, Sıfırlanmış) Ürün Nedir? Ne değildir?
    "Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.

Bu site Turkiyeye gonderiyor mu ki?

• Denedim hocam,maalesef sadece Amerikaya gonderim yapıyor.

• aslında müthiş bir pazar var bu sektörde ülkeye getiren çok az firma var. maalesef çok pahalıya alıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.