Şimdi Ara

İklimler (2006) | Nuri Bilge Ceylan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İzlemeyenler mutlak izlesinler arkadaşlar

Editörün yorumu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• NBC yine sinema dilini kullanıyor ve kendi ekolünü yaratmaya devam ediyor. Filmi sıkılıp terk edenler olsa da film kendi içinde bağımsız Türk sinemasının bütün öğelerini barındırıyor...
  • Filmi izlemedim ama fragmanını seyrettim Nuri Bilge Ceylan'ın oyunculuğu çok kötü gibi geldi bana, filmde de tamamen bu şekildeyse izlenmez doğrusu...

Bu arada en_hakiki_umudovski de gelecek mi? :)
  • Zeki Demirkubuz da oyuncu olarak kötü yönetmen olarak bir deha. Yapacak bir şey yok. :D Aslında NBC kendisi oynayacağına daha iyi bir oyuncu seçebilirdi evet ama öbür roldeki karısı olunca birbirimizi tamamlarız demiş işte. Bir nevi Bekleme Odası versiyonu çıkmış ortaya. Orada da Demirkubuz eşi ile rol alıyor. :)

Hayır en_hakiki_umudovski gelmeyecek. Gerçek umudovski benim. Başlığı açan arkadaş nickim ile üye olmuştur. Taklitçi zihniyet işte. :D Marka olmak kolay değil. :)
  • yıkayacaktım az daha monitörü bu ne ya bişi içerken forumada mı giremicez

Bu arada benimde nicki araklamış biri divxplanetde allahtan unutup 2-3 nick almışım 2 sene önce birini buldumda girdim.Çok abidik gubidik bişi ama ne yapalım bir ara üye alımıda yoktu

Listeye eklemek gerek kendi değerlerimizide yaşatalım .

sunum için teşekkürler pişt link kırık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 18 Aralık 2006; 0:16:56 >

• sevmediğim tarzda bir film az replik daha çok durum anlatılmış filmin bitmesi için dakika saydım
    beğenmedim yani kara listeme girdi
  • Filmim kadın erkek ilişkilerine bakış açısı güzeldi. Bir ilişkiden kadının ve erkeğin ne beklediğini anlatıyordu.
    Ama Nuri bilge Ceylanın oyunculuğu hakkatten berbat. Ve Bence Yönetmenin en kötü filmi buydu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.