Şimdi Ara

Z3C Ve Z2 kullanıcı yorumlarını alabılırmıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z3C ve Z2 kamera konusunda kullanıcıyı hangisi daha tatmin ediyor 2 side ayni sensör ama iyilestirme felan olmusmu ?

• Bence z2 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamerada Z3 Compact daha iyi.Kamera için telefon alacaksanız bence Sony ilk tercihiniz olmasın.
  • fotograf cekılmeyi seven bir insanım zaten donanımı beni yarı yolda birakmaz tek korktugum kamera hangisi iyiyse onu alacam
  • sonynin bi sevdigim + tarafi var xperia z ye bile güncelleme verecek diger firmalar vermiyor yani aldıgım sürekli güncel ve saglam bisey olsun istiyorum yorumun icin tesekkür ederim
  • Viktor1 V kullanıcısına yanıt
    Lumia düşünmez misiniz hocam?
  • zaten suan lumia 1320 kullanıyorum ve memnun degilim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktor1

zaten suan lumia 1320 kullanıyorum ve memnun degilim :(

Hocam o telefon bende de var da neresinden memnun değilsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

Sendede hersey var. G3 de var.

• Magazasi cok kötü oyun oynarken arada kasmalar oluyor kamera kötü daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzimLeSıçanDuvarıYıkar

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

Sendede hersey var. G3 de var.

Birden fazla telefon kullanmayı severim hocam.A101'de Lumia 1320 kampanyası görünce düşünmeden almıştım.Çok güzel cihaz.
  • sadede gelelim fazla uzatmayalım Z3C Z2 hangisi kamerada ? :)
  • quote:

Magazasi cok kötü oyun oynarken arada kasmalar oluyor kamera kötü daha ne olsun

Mağazanın geliştirilmesi lazım haklısınız.Oyunda donanım gücü çok önemli.Ayrıca geliştiriciler bu Wp platformuna önem vermediği için optimizasyonu pek iyi yapmıyorlar.Evet kamera kötü haklısınız.Ama arayüz yağ gibi.S6 Edge'den daha stabil ve verimli çalışan bir işletim sistemi var.
  • Dostum sana şunu söyleyeyim sony nin 20 mp kamerası benim gözümde 5 mp bile değil.Yani fotoğraf çekmeyi seviyorum diyorsan fotoğrafçılıkla alakan vardır.megapixelin bir işe yaramadığını bilirsin.Sana şunu içtenlike söyleyeyim sonynin 20 mp kamerası iphone un 8 mp kamerasının yanında çamur kalıyor.Hatta biraz arttırayım geçen gün İphone 6 kullanan arkadaşım ön kamerasıyla bir foto çekmiş,birde sony z1 yada z2 kullanan bir arkadaşıda arka kamerasıyla çocuğu çekmiş 2 fotoğrafa bakıyorum samimi söylüyorum sony nin arka kamerası iphone ön kamerası bile olamamış.Çok şaşırdım fotoları görünce ama olay bu.Sony fotoğraf yazılımı konusunda çok kötü.Donanımla-yazılımı bir araya getiremiyor.Bunu herkes söylüyor zaten.Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsan başka modellere yönel o 20 mp tav olma.Lumia 1020 zaten rakipsizdir bu konuda.O listenin zirvesinde ve kolay kolayda indiremezler.Bunun dışında Samsung Galaxy K-Zoom da iyi işler çıkartıyor.Zoom kalitesini görünce ağzın açık kalır.15.kattan caddedeki arabaların içine girersin :) Bunun haricinde Note 4 te sağlam bir kameraya sahip ve İphone serilerininde kameraları çok iyi.Karar senin ben tarafsız yaklaşıyorum oraya ve sana tecrübeli birisi olarak bunları yazıyorum.İyi şanslar

• niggas kullanıcısına yanıt
    cok tesekkur ederim yorumun icin
  • quote:

sonynin bi sevdigim + tarafi var xperia z ye bile güncelleme verecek diger firmalar vermiyor yani aldıgım sürekli güncel ve saglam bisey olsun istiyorum yorumun icin tesekkür ederim

Xperia Z den daha once tanıtılmıs 3 yıllık note2 de alacak. Her model için ayrı bakmak lazım bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3C alınır Tam minik dev
  • quote:

Orijinalden alıntı: niggas

Dostum sana şunu söyleyeyim sony nin 20 mp kamerası benim gözümde 5 mp bile değil.Yani fotoğraf çekmeyi seviyorum diyorsan fotoğrafçılıkla alakan vardır.megapixelin bir işe yaramadığını bilirsin.Sana şunu içtenlike söyleyeyim sonynin 20 mp kamerası iphone un 8 mp kamerasının yanında çamur kalıyor.Hatta biraz arttırayım geçen gün İphone 6 kullanan arkadaşım ön kamerasıyla bir foto çekmiş,birde sony z1 yada z2 kullanan bir arkadaşıda arka kamerasıyla çocuğu çekmiş 2 fotoğrafa bakıyorum samimi söylüyorum sony nin arka kamerası iphone ön kamerası bile olamamış.Çok şaşırdım fotoları görünce ama olay bu.Sony fotoğraf yazılımı konusunda çok kötü.Donanımla-yazılımı bir araya getiremiyor.Bunu herkes söylüyor zaten.Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsan başka modellere yönel o 20 mp tav olma.Lumia 1020 zaten rakipsizdir bu konuda.O listenin zirvesinde ve kolay kolayda indiremezler.Bunun dışında Samsung Galaxy K-Zoom da iyi işler çıkartıyor.Zoom kalitesini görünce ağzın açık kalır.15.kattan caddedeki arabaların içine girersin :) Bunun haricinde Note 4 te sağlam bir kameraya sahip ve İphone serilerininde kameraları çok iyi.Karar senin ben tarafsız yaklaşıyorum oraya ve sana tecrübeli birisi olarak bunları yazıyorum.İyi şanslar

Senin sony kullanmadığın belli oluyor benim şuan kullandığım Z1 Compact ile çektiğim fotoları görsen aklın durur iphone 6 nın ön kamerası ile foto çekecem z1 yada z2 nin arka kamerasından daha iyi çekecek hiç olurmu bide ben çekeyim bakalım nasıl oluyor o arkadaş çekmesini bilememiş fotoyu ben z1 compact ile yeni çıkan cihazların kamerasını karşılaştırdım foto çektim o cihazların hiç biri yaklaşamaz yanına

• quote:

Z3C ve Z2 kamera konusunda kullanıcıyı hangisi daha tatmin ediyor 2 side ayni sensör ama iyilestirme felan olmusmu ?

Z3compact foto çekimlerinde Z2den biraz daha önde ama iki cihazda kullanımda çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: niggas

Dostum sana şunu söyleyeyim sony nin 20 mp kamerası benim gözümde 5 mp bile değil.Yani fotoğraf çekmeyi seviyorum diyorsan fotoğrafçılıkla alakan vardır.megapixelin bir işe yaramadığını bilirsin.Sana şunu içtenlike söyleyeyim sonynin 20 mp kamerası iphone un 8 mp kamerasının yanında çamur kalıyor.Hatta biraz arttırayım geçen gün İphone 6 kullanan arkadaşım ön kamerasıyla bir foto çekmiş,birde sony z1 yada z2 kullanan bir arkadaşıda arka kamerasıyla çocuğu çekmiş 2 fotoğrafa bakıyorum samimi söylüyorum sony nin arka kamerası iphone ön kamerası bile olamamış.Çok şaşırdım fotoları görünce ama olay bu.Sony fotoğraf yazılımı konusunda çok kötü.Donanımla-yazılımı bir araya getiremiyor.Bunu herkes söylüyor zaten.Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsan başka modellere yönel o 20 mp tav olma.Lumia 1020 zaten rakipsizdir bu konuda.O listenin zirvesinde ve kolay kolayda indiremezler.Bunun dışında Samsung Galaxy K-Zoom da iyi işler çıkartıyor.Zoom kalitesini görünce ağzın açık kalır.15.kattan caddedeki arabaların içine girersin :) Bunun haricinde Note 4 te sağlam bir kameraya sahip ve İphone serilerininde kameraları çok iyi.Karar senin ben tarafsız yaklaşıyorum oraya ve sana tecrübeli birisi olarak bunları yazıyorum.İyi şanslar

Z3C Kullanmasam inanıcam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.