Şimdi Ara

Yeni BMW 7 Serisi gelişmiş teknolojik yeniliklerle geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni BMW 7 Serisi gelişmiş teknolojik yeniliklerle geliyor 

BMW kendi sitesi üzerinden yaptığı basın açıklamasıyla yeni nesil 7 serisinin bazı can alıcı detaylarını duyurdu. 2016 yılında duyurulması beklenen yeni modelde iç ve dış tasarım anlamında değişiklikler yapan Alman devi, modele teknoloji anlamında bazı ilkleri de getirmiş.

Kumandasında yer alan dokunmatik ekran ile otomatik olarak park etme yada park ettiği yerden çıkma gibi özellikleri olacak yeni 7 serisi kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlayacağa benziyor. Her ne kadar günümüzdeki araçlarda otomatik park özelliği bulunuyor olsa da BMW bunu bir adım ileri taşıyarak içerisinde sürücü bulunmasa bile aracın otomatik olarak park edebilmesini sağlamış. Hatırlatacak olursak Volvo ve Audi firmaları da daha önceden sürücüsüz otomatik park üzerine çalışmalar yapmış ve videoarını yayınlamıştı. Ancak BMW, 7 serisi ile birlikte bu özelliği son kullanıcıya sunan ilk firma olacak.

Otomatik park özelliğinin yanında kullanım esnasında sürücüye kolaylık sağlanması açısından multimedya merkezine el hareketleriyle kontrol özellikleri kazandırılmış. Bazı basit sağ-sol ve parmak hareketleriyle gelen çağrıyı yanıtlama, reddetme ve müzik çaların kontrol edilebildiği araçta dilenirse özel el hareketleri de tanımlanabiliyor. 

Bunlara ekstra olarak aracın gövdesinde karbon fibere yer veren BMW, böylelikle yeni nesil 7 serisini selefine oranla 130 kg daha hafif hale getirmeyi başarmış. Bu sayede daha iyi sürüş dinamiklerine sahip olan modelin daha az yakıt tüketmesi de sağlanmış.

Yeni 7 Serisi için BMW tarafından hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Kumandalı araba gibi süper...

• Harika olmus bu arabaya uzanmak ancak alti yil sonra olur ikinci eli ucuzlar ve alirizzz

• abi BRABUS iBusiness varken ne gerek var :) hem sudan ucuz 1.200.000 $ cık

galeri için link verim bari
    http://www.brabus.com/cars4sale/car_iBusiness_ME.html

• Bu haber iyi oldu bende 7 serisini bekliyordum çıksa da hemen aksak yaw

Şaka Tabi..

BMW ülkeye girişi 70bin lira %40 Ötv ile 120 bine 320d satıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes S class varken 7 serisine laf dusmez.

• Mercedes S serisi BMW 7 serisini tokatlar atar.

• İyi güzel yapıyorlar ama hiç biri bizim ülke kadar kazanamıyor. :D

%145 ÖTV + %18 KDV

Birde yerli markamız yok diyoruz. Gerek yokki, her araçta 2 araç parası kazanıyoruz çok şükür :/

• Yakında sadece parasını verdiğimiz ve kullanamadığımız araçlar olacak.

• G.Koreli dostlarımızdan atılım bekliyorum. 2-3 yıl içinde, dar ve orta gelirli insanlarında alacağı şekilde sisteme entegre edeceklerine eminim.

• 4 yıldır 3. bmw aracımı kullanıyorum:

motor verimliliği haricindeki birçok konuda Mercedes BMW' den üstün araçlar yapıyor.

Doğruya doğru.

umudumuz bmw gran lusso :)

• Cok guzel yenilikler var.
    Karbon fiber govde
    Gesture kontrol
    Remote park
    Ekranli anahtar
    Lazer farlar

S gibi lukse , konfora hitap edemese de super teknolojiler barindiriyor.Bu teknolojiler ileride diger siniflarda da olacak. S varken bla bla bla cilari da anlamiyorum. Oyle bir kesin ustunluk olsa bu arac uretilmez emin olun. Bizim millet kadar marka, parti , takim fanatikligi yok .

• Benim için ve bir çoğumuz için imkansız olan araba ... Alacaklara hayırlı olsun güzel arabaymış .
  • Adamlar yapıyor be helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atıl kurt

• 100 Bin dolarlık M6'ları 800 Bin Tl'ye çeviren vergi sistemimiz kim bilir bunları kaç lira yapar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.