Şimdi Ara

Dia ve çilingirler gelsin sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plat eloda nasıl taşıyabiliriz? Plat2 cehenneminde hapsolmuş durumdayım, taktik verin bana nasıl veya ne oynadığımın önemi yok takımda 1 keko olunca kaybediyoruz onu da taşıyacak kadar yetenekli değilim yetti artık

• İgnite deryuz sadece push geleni kesersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlam duo bul çıkarsınız bence
  • Kekoyu mutele
  • taşıyamıyorsan hakediyosundur o yüzden kaderini kabullen, he bide şansta var tabi.
  • Alt liglerden nasıl çıktıysan onuda öyle çıkıyorsun.

Duo şart.
  • bruiser heroları al kas split yap olmadı tf lerde iyi oyna tek taşrısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Alt liglerden nasıl çıktıysan onuda öyle çıkıyorsun.

Duo şart.

Plata çıkardığım 4 hesap var, ama plattan çıkardığım hesap yok olmuyor yani Gold eloda rahat taşıyorum ama plat eloda iyi oynasam da kaybediyorum. Ve şu sıralar bir sorun mu var bilmiyorum ama normalde 23-24 gelip 14-15 giderken tam tersi oluyor artık Ve w/l öncekinden daha iyi olmasına rağmen böyle, neden böyle acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

Duo şart.

Plata çıkardığım 4 hesap var, ama plattan çıkardığım hesap yok olmuyor yani Gold eloda rahat taşıyorum ama plat eloda iyi oynasam da kaybediyorum. Ve şu sıralar bir sorun mu var bilmiyorum ama normalde 23-24 gelip 14-15 giderken tam tersi oluyor artık Ve w/l öncekinden daha iyi olmasına rağmen böyle, neden böyle acaba?

Gold için oldukça iyisin ki rahat carriliyorsun fakat plat için normal bi oyuncusun bu nedenle taşıyamıyorsun. Gizli bi taktik bulmak yerine stream izleyip oyun içinde yaptığın hatalara odaklanmaya dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty180354 -- 21 Nisan 2015; 16:06:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zelgurath

quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

Duo şart.

Gold için oldukça iyisin ki rahat carriliyorsun fakat plat için normal bi oyuncusun bu nedenle taşıyamıyorsun. Gizli bi taktik bulmak yerine stream izleyip oyun içinde yaptığın hatalara odaklanmaya dene

Streamden sıkılıyorum ama pro replays tarzı youtube kanallarını takip ediyorum, oyun bilgisinde sıkıntım yok tek sıkıntım kasıldıktan sonra abartıp ölmem. Çok fazla ölüyorum genel olarak, onu düzeltmem lazım. Bir de top ve supta kötüyüm beceremiyorum, kalınca genelde kaybediyorum

• Bireysel olarak çok iyi olmak yerine takım olarak iletişim ve moral üzerine oyna kazanma yüzden artar

• quote:

Orijinalden alıntı: NoTs

Bireysel olarak çok iyi olmak yerine takım olarak iletişim ve moral üzerine oyna kazanma yüzden artar

Gank gidip kill aldığımda assist alan mid "bi daha gank gelirsen" ile başlayan küfürler ediyorsa ne yapmalıyım bu adama?
  • Chat kapatarak oynayabilirsin nickleride kapat ignore atmaktan çekinme ya da ping spamle küfür etmekten faha etkili

• Udyr al, ganklarda kill salma, küfür edeni mutele, 1v5 taşı.
  • Xerath,Rengar ile taşıyabilirsin.Xerath ile iyi oynarsan plat eloda kaybedebileceğin oyun sayısı çoook az,kimse xerath karşısında oynayamıyor skillerini dodgelayamıyorlar,skillerinide çok uzaktan attığı için tf'lerde pozisyon dışı bir carry gördüğünde attığın tek q ile o adamı fighttan dışarı itebiliyorsun,ultisi ile az canla adam kaçırma derdide yok.Baya güçlü ÇAR
  • trde plat1den diamonda serilerini oynadığım iki oyun. bi oyun 4tl arkadaşlar pm XD

Dia ve çilingirler gelsin sorum var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiRiKaRu -- 21 Nisan 2015; 16:48:30 >
  • Hecarim ordan seni kolayca taşıyabilcek tek karakter gibi ignite tp alarak hem lane kazanabilir hemde diğer laneleri tp ile kazandıra bilirsin eğer oynamayı düşünüp aklnıda sorular olabilirse sorabilirsin Hecarim ile ilgili
  • taktik ver o zaman ben silverda nasıl taşırım? ne güzel 8 win streak ama son 4 maçıda kaybettim QQ
  • çok iyi oynayarak çıkarsın başka yolu yok,iyi oynayarak demiyorum bak çok iyi oynayarak çıkarsın.
  • Lys çalış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.