Şimdi Ara

30+ oyuncular için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

34 yaşındayım ve lol e yeni başladım sayılır ve eletlerden ve küfürlerden dolayı oyundan bıkmak üzereyim

adan gibi takım arkadaşı arıyorum genelde saat 22 den sonra genelde oyunda oluyorum

güzel küfürsüz seviyeli oyun oynamak isteyen arkadaşlar varsa ekleyebilirse süper olur

en azında çoluk çocukla muhattap olmayız

• mute at oyununa bak baska turlu zevk alamazsin
  • öyle yapıyorum genelde de konuşabilecek birileride olsa fena olmaz hani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanertnt

öyle yapıyorum genelde de konuşabilecek birileride olsa fena olmaz hani..
    Genelde 20:00 den sonra 24 e kadar oyunda oluyorum. Yaşım 25 ama istersen Nick'imi ekleyebilirsin oyun atarız sıkıntı değil
  • JarLewiS kullanıcısına yanıt
    :) süper ekleyeceğim mutlaka

Bu arada yanlış anlaşılmışım sanırım yeni başladım sayılır dedim plat ım yoksa :)

6-7 aydır oynuyorum sadece
  • Abi trde oynama az kufur az flame istiyorsan weste gec derim ama westten de cok sey bekleme arada trden de eleman cikiyor
  • quote:

Bu arada yanlış anlaşılmışım sanırım yeni başladım sayılır dedim plat ım yoksa :)

Ben sezon 3 ten beri oynuyorum ama Dereceli girmiyorum. Sinirlerime hakim olamıyorum çünkü
  • quote:

"Veled" dediğimiz yaş hangi yaşlara tekabül ediyor Liseye gidenler ilkokullulara veled diyor üniye gidenler de liselilere peki 34 yaşındakiler için veled 20-25 yaş arası mı oluyor. Ne yazık ki oyunda toksik olanların %80'i 18 yaş ve üzeridir. Lise 3 e giden bir tanıdığım var kendisi plat hiçbir oyunda küfür etmez chate bile fazla bir şey yazmaz. Oyunu zevk almak için oynar. Demek istediğim olay yaş değil kişilik meselesi.
  • Abi hafiften eloyu duzeltmek lazim toxic flamer azaliyor, geliyorsa da mute aticaksin.
    Suan lig plat 3 ama altin liginde daha duzgun daha yetenekli oyuncular ve zevkli oyunlar vardi orasi da ilginc :)
  • Westte misin hocam yas 28
  • tanertnt T kullanıcısına yanıt
    Keşke Türkiye serverinde başlamasaymışsın abi yarı yaşındaki veletlerden küfür yemekten kaçamazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

"Veled" dediğimiz yaş hangi yaşlara tekabül ediyor Liseye gidenler ilkokullulara veled diyor üniye gidenler de liselilere peki 34 yaşındakiler için veled 20-25 yaş arası mı oluyor. Ne yazık ki oyunda toksik olanların %80'i 18 yaş ve üzeridir. Lise 3 e giden bir tanıdığım var kendisi plat hiçbir oyunda küfür etmez chate bile fazla bir şey yazmaz. Oyunu zevk almak için oynar. Demek istediğim olay yaş değil kişilik meselesi.

Alıntıları Göster
    ekleyebilirsin

• Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    "velet" dediğimiz yaşla alakası yok tabiki 30 yaşında da velet olabilir

30 üstü bememim sebebi kıza bilir ama en azından llaftan anlar o yüzden yazdım yoksa 20 li yaşlarda da düzgün benimde oynayan çok arkadaşım var :)
  • tok tr im hata sanırım tr server ı ya :)
  • quote:

tok tr im hata sanırım tr server ı ya :)
    Nick'in nedir acaba ?
    çok fazla işten güçten online olamasamda arada oynayabiliriz.
  • CuteButPsycho kullanıcısına yanıt
    nick im :xXTaMTaMXx
    34 yaşındasın 6-7 aydır oynuyorsun . Muhtemelen çok fazla online olup oyun atmıyorsundur. Yani günde 2-3 oyun. Sorum şu : Nasıl plat oldun o kadar az süre ve oyunla .s

Edit: Nickin sheqill .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 21 Nisan 2015; 15:53:53 >
  • genelde senle aynı saatlerde giriyorum tr servera ign: bashgan
  • quote:

Orijinalden alıntı: zottirik

genelde senle aynı saatlerde giriyorum tr servera ign: bashgan
    22 yaşındayım, oyunu bıraktım fakat arada arkadaşlarla pre giriyoruz eğlencesine. Eğer isterseniz pm atın hocam, gireriz.
    Benim nickim joker90 eklersen oynuyabiliriz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.