Şimdi Ara

Garmin 2589 ve TomTom Go 500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Navigasyon alacağım, bütçe max 700 TL.

Aşağıdaki iki marka ve seri arasında kaldım, kullanıpta tecrübesi olan arkadasların yorumlarını bekliyorum.

1- Garmin 2589

2- TomTom Go 500

• Merhaba ;

Sitede eskisi kadar bilgi paylaşımı olmuyor ne yazık ki. Eskiden tecrübelerini aktaran çok insan olurdu. Neyse ben bilgimi aktarmak isterim.

Tomtom go 50'de alsan olur , 500 ile ciddi fiyat farkı olmasına rağmen sadece dokunmatik özelliği farklıdır.
    Garmin 2589 bende alacaktım çok araştırdım. Forsquare eklenti desteği çok iyi. Ancak harita bakımından başarsoft kullanmıyor. Trafik değerlendirmesi bakımından tomtom çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Cihaz kalitesi olarak da Tomtom bir kaç adım önde. Benim şarj problemim vardı , sorgusuz sualsiz yeni cihaz gönderdiler.

Tomtom hakkında her sorunu yanıtlayabilirim. Garmin 2589 ise sadece araştırdım , kullanmadım.
  • Merhaba,

Bende cep telefonu uygulaması olan Garmin Viago vardı.
    Garmin in uygulamasından çok memnun olduğum için Garmin Nuvi 2689 modelini aldım.

Ben 719TL ye 6" olan Garmin Nuvi 2689 u tercih ettim ayrıca ekran çözünürlüğü de 800x480
  • Tam emin olmamak birlikte, Tomtom'da trafik bilgisi için akıllı telefona ihtiyaç var diye biliyorum. Garmin'in eski serilerinde ihtiyaç yoktu, ama akıllı telefon bağlantısı ile daha ayrıntılı trafik bilgisi veriyordu. Bu modelinde de öyledir diye tahmin ediyorum.
  • Garmin 2589 1 günlük kullanmıstım, trafik bilgisi fena degil ancak yönlendirme sorunluydu.
    Garmin 3590 kullandım o çok çok güzel, başarsoft harita kullanıyor ancak sadece android telefonlar ile senkron oluyor bende iphone olduğu için sattım.

Telefondan gelen trafik bilgileri çok daha detaylı bu sebeple iphohe ile senkron olabilsin ve trafik bilgisi versin istiyorum.
    2589'u Foursquare özelligi için daha çok düşünüyordum ancak Navteq harita kullanıyor.

Tom-tom go 50 yi arastırayım bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.