Şimdi Ara

İphone 6 VS Samsung Galaxy S6 edge seçmeme yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın yeni bir telefon alıcağım, 2 telefon arasında kaldım ve yarına kadar bu ikisinden birini seçmem gerekiyor.

Iphone 6
    Samsung Galaxy S6 Edge

Bu iki telefon arasında kaldım, bu gün bir arkadaşımın Samsung Galaxy S6 sını kullandım ( Edge değil ) ve gayet hoşuma gitti
    fakat samsunglar hep bi süre sonra kasmaya başlıyor vs vs diyorlar bunlar doğrumu ?

Iphone 6 bi kaç kere apple da kullandım ve pek dikkat çekici bir şey görmedim

Siz hangisini önerirsiniz ?

Teşekkürler şimdiden

Lütfen cevap vermeden geçmeyin

• Hangisi hoşuna gittiyse onu al ikiside pişman etmez.Samsung bir süre sonra kasıyor falan diyen arkadaşlar 300 tl lik modellere göre genelleme yapıyorlar.S6 Edge önümüzdeki 3-5 yılın en karizmatik cihazı bence.Böyle bir tasarım harikası cihaz henüz yok.Ben samsung hiç beğenmezdim ama bu sefer olmuş.Açıkçası İ6 benimde dikkatimi çekmedi 5s mi 6 mı deseler 5s alırım.Daha karizmatik bir cihaz ve ahım şahım farkıda yok 6 ile.Hangisi hoşunuza gittiyse onu alın
  • niggas kullanıcısına yanıt
    Sekil olarak tabii ki galaxy s6 edge daha guzel
  • iPhone 6. Tabi ki 16GB'lık modelden uzak durmak lazım.
  • Evet alirsam 64gb olanindan alirim
  • 286. Geleneksel İphone 6 mı samsung s6 mı konusuna hoşgeldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik bir kullanıcıysanız İ6 alın.Uzun süre götürür sizi donma kasma meydana gelmeden.Yok eğer cihazı kurcalamayı severim room-root yüklerim canım sıkılınca temasını baştan aşşağı değiştiririm falan diyorsanız android ya ni S6 almanızda fayda var.İ6 klasik kullanıcılar içindir.Arama yapma-İnternet-Kamera.başkada yorumum yok siz karar verin ki bence İ6 alacaksınız :)
  • TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Ay ilahi TIMERIDER bey gece güldürdünüz :)
  • S6 edge çok karizmatik ve tutuşu çok iyi ama 3000 tl çok pahalı
  • Saydam kullanıcısına yanıt
    Bedavaya aliyorum sikinti yok yani
    Ve iphone 6 almaya karar verdim
  • ayselneden kullanıcısına yanıt
    Nasıl bedava alıyorsunuz ? ben cok yakın zamanda ip mı sattın ve samsung edge ile ilgileniyorum.
    Bi arkadas temelli turkiyeye gitmeye karar vermis gitmeden once kendi adina 4 5 tane operatore abone oldu birsuru telefon aldi bende bi tane alicam yarin arasindan yani adamla birlikte gidip abona olup bi telefon seçicem

Lutfen gunah falan demeyin adamlar zaten trilyoner onlara 1 iphone koymaz birazda fakirler luks alet kullansin
  • Ben s6 edge alırdım ama iphone 6 alana da neden iphone aldın demem. Hangisi hoşunuza giderse onu alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayselneden

Bi arkadas temelli turkiyeye gitmeye karar vermis gitmeden once kendi adina 4 5 tane operatore abone oldu birsuru telefon aldi bende bi tane alicam yarin arasindan yani adamla birlikte gidip abona olup bi telefon seçicem

Lutfen gunah falan demeyin adamlar zaten trilyoner onlara 1 iphone koymaz birazda fakirler luks alet kullansin

Aynı şeyi bende yaptım sonra inanılmaz ceza yedim 200 bin tl kadar
    Bu oyle degil adam kendi adina açti bu gun de uçagi var turkiyeye gidiyor yani bizlik hiç bir durum yok
  • iphone 6 tabiki de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayselneden

Neden ?

Bence çok güzel telefon. Şarj sıkıntısı var tek. Birde alacağın telefonun internetten videolarını izle derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar dayaniyor mesela sarji
    Ve ne kadar surede sarj oluyor ?

s6 30 dakkada 100 de100 oluyomus
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.