Şimdi Ara

PlayStation Vita'nın 3000 Modeli Göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Oyunlar konusunda Sony'den beklediği desteği alamayan PlayStation Vita'nın uzun süredir ismi bile fazla geçmezken firma konuyla ilgili pes etmiyor. Japonya'dan gelen bir habere göre Sony, PlayStation Vita'nın 3000 modelinin patent kayıtlarını yaptırdı.

Aşağıdaki görselde patent tasarımlarını görebilirsiniz. Konsolun bir önceki sürümlere nazaran farkını bu tasarımlardan anlamak epey güç. Ancak yine de bu tasarımdan, yeni modelde HDMI çıkışının bulunacağını anlayabiliyoruz.

• 3Ds varken ...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ben memnunum vitamdan, yoldaşımdan.

• Bakalım ne olcak belki Vita alabilirim güzel Japon oyunları çıkmaya devam ediyor bide güzel jrpg remakeleri gelse yada platform oyunları alınası olur.

• PS Vita aslında potansiyeli olan bir konsol. Sony biraz 1. parti ve 3. parti yapımların üzerine düşse çok iyi işler yapabilir. PS Vita asla kötü bir el konsolu değil, hatta oyunda çıkmıyor değil. Sadece anime temalı oyunlar ve bağımsız yapımlar Vita'ya uğruyor fakat Vita sahiplerinin şikayet ettiği tek yön bu. Ayrıca da 3DS ile karşılaştırmak çok mantıksız. PS Vita farklı oyunculara hitap eden bir konsol. 3DS'in de hedef kitlesi farklı.

• İyi bi konsol ama sonu psp gibi olcak gibi, rekabet var ortada ve sony nintendo ile yarışmak zorunda ama bu şekilde değil nerdeyse hiç desteklenmedi vita, bende de vardı ama 4 ay kullanıp elden çıkardım çünki keyif alamıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni modele gerek yok yeni oyuna gerek var ps vitaya 1-2 özel oyun daha çıkarsa sony adam gibi bişeyler gelmiyo artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.