Şimdi Ara

Gold V ve Üstü Skype veya Teamspeak Kullanan Support Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi, öncelikle fazla küfürlü olmayıp her akşam düzenli gelebilecek birini arıyorum.
    Not: Bu tanıma uymasanızda olur.
    Not2: oyundaki nick: Baklovea server: TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyup52 -- 20 Nisan 2015; 19:22:20 >

• w/l oranın berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

w/l oranın berbat

söylediğin için sağol
  • 10 dan az öldüğün oyunun var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

10 dan az öldüğün oyunun var mı ?

Tr sunucusu gold v eloda yaklaşık her hero ile 15'dan fazla oyun atmamışım, ayrıca duom olmadığı için lane farketmeksizin jungle, mid, top, adc, sup oynamışım ve kda oranıma bakarak nasıl oyuncu olduğumu/nasıl oynadığımı belirliyorsun.
    10'dan az öldüğüm oyun var ayrıca kendim lig taşımak istesem taşıyabilirim fakat ben soloqda yükseltmek yerine oyunumu geliştirmeye çalışıyorum. Soloqda yükselmek istesem sadece lee sin ve master yi oynayarak çok rahat yükselebilirsin.
    Not: şimdi düşününce hak vermedim değil takımın kötü olduğunu görüp kendimi salıp feedlediğim çok oyun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyup52 -- 20 Nisan 2015; 21:33:11 >

• kendini geliştirmeye çalışma git derslerine falan takıl 3 senen var daha high eloya.
  • Sen sup ol ben ADC olayim sen sadece kule alto dans et ben seni tasiyim anlastik mi ? Biri de ADC ariyorum desin yav herkes sup ariyor :) ama dediğimde ciddiyim sen sup ben ADC sen sadece soraka alip kule alti dans edecen arada bana heal.basacan free eli kasma teklif ettim.sana hem de beleş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haldun41 H kullanıcısına yanıt
    yeni 30 olan üyelik var uğraşamayacam şimdi allahına yapsak ya :D sadece soraka alacam taric de olabilir canım gitmez can basarken hem
  • Look at my signature
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.