Şimdi Ara

Bisikletle maslaktan beylikdüzüne gitmeyi düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar herkese yarın bisikletle maslaktan beylikdüzüne gitmeyi düşünüyorum çok seviyorum bisikletle uzun yol yapmayı bi öneriniz uyarınız varmı? Yolda bir sıkıntı yaşarmıyım? tesekkurler

• Istanbula hic gitmedim mesafeyi bilmiyorum ama trafikte vs kullanmak zor dikkat edin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki seceneginiz var, ya TEM'den yada E5'den gideceksiniz.
    Oncelikle bence iki yol da bisikletle gitmek icin uygun degil (malesef Turkiye'de sartlar boyle)
    Ama illa gidecekseniz, mutlaka ve mutlaka is saatleri disinda kullanin ve E5'i tercih edin.
    TEM'de kamyonlar oluyor ve cok vurdumduymaz kullaniyorlar.
    Her halukarda cok tehlikeli ve muhtemelen keyifsiz bir yol olacak.
    Cok cok cok dikkatli gitmeniz gereken bir yol. Motorsikletle bile tedirgin olunacak bir yol malesef.
    Bunun yerine Maslak'tan Besiktas'a inip oradan Eminonu, oradan isterseniz Bakirkoy'e kadar gidebilirsiniz. Daha eglenceli, daha guvenli bir yol olacagi kesin. Fakat tabi ki daha fazla dur kalk yaparsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithgor

iki seceneginiz var, ya TEM'den yada E5'den gideceksiniz.
    Oncelikle bence iki yol da bisikletle gitmek icin uygun degil (malesef Turkiye'de sartlar boyle)
    Ama illa gidecekseniz, mutlaka ve mutlaka is saatleri disinda kullanin ve E5'i tercih edin.
    TEM'de kamyonlar oluyor ve cok vurdumduymaz kullaniyorlar.
    Her halukarda cok tehlikeli ve muhtemelen keyifsiz bir yol olacak.
    Cok cok cok dikkatli gitmeniz gereken bir yol. Motorsikletle bile tedirgin olunacak bir yol malesef.
    Bunun yerine Maslak'tan Besiktas'a inip oradan Eminonu, oradan isterseniz Bakirkoy'e kadar gidebilirsiniz. Daha eglenceli, daha guvenli bir yol olacagi kesin. Fakat tabi ki daha fazla dur kalk yaparsiniz.

tesekkur ederim, metrobüse bisiklet alınıyormu bi bilginiz varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.