Şimdi Ara

Turkcell Superonline abonelerine TP-LINK RE200 menzil genişletici seçeneği sunmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Turkcell Superonline abonelerine TP-LINK RE200 menzil genişletici seçeneği sunmaya başladı

Türkiye'nin önde gelen internet servis sağlayıcı şirketi Turkcell Superonline ile dünyanın önde gelen ağ ekipmanları üreticisi TP-LINK, abonelere özel olarak yeni bir ürün ortaklığına imza atıyor. 

Ortaklık kapsamında Turkcell Superonline fiber internet müşterileri TP-LINK'in yüksek hızlı menzil genişletici modeli RE200'ü faturaya ek olarak 120TL karşılığında satın alabilecek. 

Özellikle geniş ya da kalın duvarlar, ahşap kaplamalar bulunan ev ve ofislerde, kablosuz ağ sinyallerinin iletiminde sıkıntılar yaşanıyor. TP-LINK RE200 kablosuz ağ sinyalinin yeterince iyi ulaşamadığı ölü noktalara erişimi sağlama konusunda kullanıcıya yardımcı oluyor. Ayrıca yeni nesil kablosuz ağ standardı olan ve bağlantı hızını üç kata kadar artıran 802.11ac de destekleniyor. TP-LINK RE200 kablosuz menzil genişletici modeli an itibariyle temin edilebiliyor.  

• Bende önceki modeli var salondan oturma oadasına 15 mtr çekmeyen wirelees şimdi apartmanın zemin katından çeker oldu. Öneririm ama uyumlu modemiyle çalıştıra bildim sadece.

• Diğer abonelerin başı kel mi, onlarada verilsin.

• Güzel bir haber yalnız ilave edeceğim beklentiler var..

Superonline öncelikle kendi mevcut ve
    yeni abonelerine 50 ve 100 mbitlik hızları 10 megabit gibi
    çalıştıran eski versiyon Modemlere yeni seçenekler sunarak AC destekli
    çok iyi performansları olan
    http://www.vatanbilgisayar.com/linksys-ea6900-600mbps-1300mbps-dual-bant-kablosuz-ac-router.html

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-rt-ac87u-600mbps-1734mbps-dual-bant-kablosuz-ac-router.html

gibi çok performanslı seçenekleri pazara sürsünler..
    Yıllardır dandik yavaş ve WİFİ desteği düşük modemlerle aboneleriini
    oyalıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 20 Nisan 2015; 23:50:46 >

• Tamda dışarıdan boyle bisey alacaktım bu kampanyayı duydugum iyi oldu Turkcell Superonline en kucuk arızada modemi ont cihazını falan degistiriyor hatta altyapıdaki sorundan emin olmak icin calısan modemi ont cihazını ve tvplusı bile değiştirmişlerdi bikere kafam rahat bi sorun yaratırsa tekrar degistirirler arayıp hemen başvurdum.

• Tp-Link reklam ve pazarlama elemanı editör açıklayabilirmi 3 kat hızlı menzil genişleticiyi!!! Benim ve piyasadaki çoğu Repeaterlar 300Mbps. Bu üründe 5GHZ de 450mbps 2.4de 300mbps olduğuna göre nerde 3 kat???

Yazık iki kuruş paraya siteyi ne hale çevirdiniz, haberi bile satıyorsunuz!!!!

• 120-Tl nedir ya? Tam soyguncu bunlar varya..

• Superonline ac destekli repeater vereceğine, gitsin ac destekli düzgün bi router versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuvvetli kablosuz cihaz sinyallerinden kaçınmak lazım. Repeater yerine home plug çözümlerini kullanmak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacarslan -- 21 Nisan 2015; 13:45:29 >
  • Gereksizlik abidesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 21 Nisan 2015; 13:47:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amaç hizmet etmekse kaliteli bir router iş görür 120liraya ne gerek var

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth__Luca

Tp-Link reklam ve pazarlama elemanı editör açıklayabilirmi 3 kat hızlı menzil genişleticiyi!!! Benim ve piyasadaki çoğu Repeaterlar 300Mbps. Bu üründe 5GHZ de 450mbps 2.4de 300mbps olduğuna göre nerde 3 kat??? Yazık iki kuruş paraya siteyi ne hale çevirdiniz, haberi bile satıyorsunuz!!!!

evet sayın bilgisiz kardeşimiz :D
    o mbps değerinin neyi ifade ettiğini bile bilmeden böyle karalamak kolay değil mi ?
    o değer maksimum taşıyabileceği değer. yani 300mbps internete kadar taşıyabilir demek. ac standartlı bir repeater aynı routerlar gibi daha temiz bir frekans aralığında daha düzgün sinyaller yollar. bu sayede hız ve kalite artar ;)

• Ürünü bugun aldım tek tuşla kuruluyor ve artık annemin mutfaktan internet gidiyor lafını duymuyorum 4 cizgi cekiyor fiyat arastırması yaptıgımda piyasadan yaklasık 30-40 lira uygun fiyata geldi zaten 3 e 5 e de cok takılmam işim goruluyor mu ona bakarım benim işim goruldu tavsiye ederim.

• Arkadaşlar Merhaba
    tp link re200 cihazını kurdum internet erişimini sağlamasını istediğim yere taktım fakat power ve wireles sinyal ışıkları yanıyor ama çalışması için 3 sinyal ışığınında yanması gerekiyormuş sorunu nasıl giderebilirim yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bilmemde üyeliğimi iptal edeyim dedim hometech tablet teklif ettiler kabul ettim :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.