Şimdi Ara

Piercardin gömlek 1 alana 1 bedeva 39 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
8
Favori
12.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler bu haber için.. 4 adet de ben aldım..
  • hala tedarik aşamasında görünüyor,biraz geç gönderiyorlar galiba
  • pazartesi günü almıştım hala tedarik aşamasında. saçmalık resmen.
  • Ben iptal ettim siparişimi burada ki bedenleri bol denmesinden sonra ama iptal edinceye kadar akla karayı seçtim. İlk aradığımda müşteri hizmetlerine bağlanmak için 25 dk bekledim. Tabi bu iptal hemen olmuyor. Bugün arandım merkez tarafından iade isteğim işleme alınmış en geç bir hafta içerisinde ücreti geri yansıtılacak dendi bakalım. Anlamadığım zaten kendi üretimin olan bir gömlek için neyin tedariğini bekliyorsun buda ayrı bir tartışma konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 23 Nisan 2015; 21:06:32 >
  • Stok gelir mi acaba? 9-10 tane gömlek favorilere ekledim ümitsizce bekliyorum eklerlerse hepsini çekecem, süpürmüşler resmen hiçbir beden kalmamış.
  • Az önce mail geldi, siparişim paketlenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eorlund Gray-Mane

Stok gelir mi acaba? 9-10 tane gömlek favorilere ekledim ümitsizce bekliyorum eklerlerse hepsini çekecem, süpürmüşler resmen hiçbir beden kalmamış.

BEN ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM BİR HAFTA KENDİ ÜRÜNÜNÜN TEDARİĞİMİ OLUR HALA BENİM ÜRÜNLERİM TEDARİK AŞAMASINDA YAZILANLARDA HOŞ DEĞİL
  • derdesxa kullanıcısına yanıt
    Hocam normal kim bilir ne kadar sipariş aldılar, ürünler gelmeden nasıl pişman oldunuz? 20 liraya gömlek nerde görülmüş hemde pierre cardin bence pişman olmayın hani vasat bi gömlek gelir o zaman haklısınız.
  • xxxx takip numaralı gönderi 25.04.2015 09:00-18:00 saatleri arasında tarafınıza teslim edilmesi planlanarak sevk edilmiştir.

Yarın olmasada pazartesi zannedersem elime ulasacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinsanityx -- 25 Nisan 2015; 0:06:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gömlekler elime ulaştı gayet iyi hoş ama ikisinin uzerinde mağazadan çıkarken öten alarmlardan mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargosu gelen ya da kargoya verilen arkadaşlar hangi gün verdiniz siparişi? Kaç günde kargoya verilecek diye merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yazık ki regular fitte XXL yoktu:(:(
  • akin_orta A kullanıcısına yanıt
    21 nisanda siparis verdim dun kargoya verilmis bugun yada pazartesi elime ulasacak

• pazartesi siparişi verdim dun kargoya verildi bugun elime geldi.

• onurkaraoglu O kullanıcısına yanıt
    hangi beden almistiniz? Tam oldu mu?

• Teşekkürler ben de 21'inde vermiştim siparişi temin edilme aşamasındayım.

• Pazartesi günü sipariş verdim.
    Dün kargoya verildi; bu sabah 10 da getirdiler. Yaklaşık 80 cm lik yükseklik bir kutuyla)))
    6 adet gömlek vermiştim. İnternet alışverişlerinde giyimde beden fobim oldugu için sitesindeki beden tablosuna göre dikkatlice ölçerek verdim siparişi...
    110 kg ve elma göbeğim oldugu için korkmuştum. Beden tablosuna göre XXL gözüküyordu. 6 gömleğin 5 i beden olarak gayet güzel oldu. Sadece bir tanesi göbeğim yüzünden dar oldu;))))Mağazasından değişim hakkı varmış, olursa değiştiririm; olmazsa yeğene veririm.
  • salı günü(21) verılen siparişler halen
    tedarik sürecinde

• Piercardin stok niye eritiyor ?

• haber veren arkadaşa teşekkürler..
    bende 4 adet normalde giydiğim M beden regular fit aldım, hepsi tam oldu..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.