Şimdi Ara

Bjergsen>Faker diyen tipler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dövsemmi sövsemmi bilmiyorum sırf türk chatinde gördüm böyle birşey

• Faker insan değil ki
  • Bjergsen > faker diye dusunmeleri sovmeni mi gerektiriyor monoton şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sövdümmü diyorum ?
  • Ben oxi > all diyom bisey oluyo mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes görüşünü söylüyebilir ama insan bukadarmı bağnaz olur :)
  • Bjergsen'in faker'dan kötü olduğunu düşündüren şey nedir? Bjergsen faker'dan iyidir demiyorum ama kötüdür de demiyorum. İkisi de çok iyidir ve sanırım hiç karşılaşmadılar. Bjergsen yaşı yüzünden lcs'te oynayamazkenden beri izlerim. dünya'nın en iyi mid lanelerinden biri olduğu bir gerçek. Faker'dan iyi mi kötü mü olduğu konusu ise bence muamma.
  • Faker<Bjergsen o zaman.
  • Faker takımına bir dünya şampiyonası kazandırarak etiket olarak bir adım önde olsada bu iki oyuncunun birbirinden aşağı kalır yanı yoktur. Neden kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.
  • Faker oyunlarda kendini daha fazla belli ediyor lanede karşısındaki adamdan daha üstün cıkıyor
  • Bjergsen küçümsemeyin ayrıca koreli olunca adam daha mi iyi oynuyor? Fakerin şöhreti eskiden di şimdi o kadar iyi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjerg şu an en iyi mid laner. Adam gerçekten stabil hiç kötü oyunu yok her oyun iyi oynuyor
  • ikiside zannımca iyi oyuncular bşey demiyorumda bu konuyu acan arkadaş faker king zihniyetinin bir üyesi bence bana öyle geldi vede bjergsenin maclarını ve fakerin maclarını izlerdim canlı canlı bşey diyemessin ikisinede
  • cristiano ronaldo mu messimi sorusu ile aynı sey
    cevabı olmayan bir soru herkes baska birsey soyler
    ikisi de acık ara digerlerinden iyi ama power of evil, febiven de kotu oyuncular degil
  • Bireysel basarılarda onemlide takım oyunu bu kıyaslamak yanlış. Dade ve pawn varken bjerg dursun bi yerde

• beni eksileyen eminim fakerci bak
  • oxi abi>all

not:eksileyenler zeon fanı
  • Hikaruzz kullanıcısına yanıt
    bana göre pawn>all şuan 2 maç izleyen bunu anlar faker king demiyorum ama bjergsen diye övdüğünüz adam pawndan 130 cs fark yedi wcs de
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbeslag

bana göre pawn>all şuan 2 maç izleyen bunu anlar faker king demiyorum ama bjergsen diye övdüğünüz adam pawndan 130 cs fark yedi wcs de

Kesinlikle katılıyorum hocam pawn en iyisi

• herkesin gorusu kendine bu kadarmi gericisin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.