Şimdi Ara

Note 3 Değiştirmeye Gerek Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben note 3 kullanıyorum. 2015 e girdik. Bu yılın sonuna kadar bekleyip yeni modellerin çıkmasını bekleyeyim telefonu değiştirmek için diyorum.

Siz ne dersiniz? Sizce note 3 ü şimdi değiştirmeye, yeni almaya değecek bir telefon var mı?

Yoksa note 3 hala rahat rahat götürür mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben z3 veya iPhone 6 ya geç note 3 eskidi artık son güncellemesini alır.

• Açıkçası iphone geçmeyi pek düşünmüyorum. Yeni geçeceğim telefon olarak da note 5 i bekleyeyim diyorum. Samsung son modellerinde AMOLED deki şu beyaz ekranın sarımtırak görünmesi sorununu düzeltti mi?

• AzimLeSıçanDuvarıYıkar A kullanıcısına yanıt
    Zaten son güncellemesini aldıktan sonra değiştireyim diyorum?

• Note 2 bile 5.0 i alacak, Note 3 un son guncellemesi olacagini sanmiyorum. Bence gececekseniz sadece gelmis gecmis en iyi android olan S6 ya gecin.

• Android Canavarı kullanıcısına yanıt
    note 3ten tek geçilecek cihaz samsung galaxy s6 olur ama bence yeni note serisini bekle hatta güncelleme almaya devam ederse note 3e devam et derim
  • bence eskımedı ki ben daha yenı note 3 alıcam... Butcem olsada note 5 beklesem...

Note 3 + mi band + buff ile kılıf
    veya
    Note 4 32 gb alıcam

• saçmalama hocam daha note 2 bile 5.0 alabiliyorsa note 3 çok rahat çıkartır 2 güncelleme daha bu adamların çoğu s serisi ile karıştırıyor piyasdaki en sağlam telefon serisi note bunu herkes bilir note 3 gayet iyi note 5 bekle hatta note 6 bekle rahat beklersin seni kurtarır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni asla ilgilendirmez elalemin parası ama abi yazık günah ya ne gerek var yani note3 yapamayıpta ayfon6 nın yaptığı ne var gerçekten merak ediyorum bana göre israftır

Tekrar yiyeniliyorum ben kimsenin ne yaptığı ilgilendirmez kimsenin parasının derdinde falanda değilim yorumum tamamen kişiseldir kimseyi yargılamak haddime değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 20 Nisan 2015; 0:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Note 2 bile 5.0 i alacak, Note 3 un son guncellemesi olacagini sanmiyorum. Bence gececekseniz sadece gelmis gecmis en iyi android olan S6 ya gecin.

S6 yerine biraz daha bekleyip note 5 e geçmek bence daha mantıklı değil mi? S Serisi malum. Note 5 de, s6 nın üzerine kat kat ekleyip sunacaktır samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

note 3ten tek geçilecek cihaz samsung galaxy s6 olur ama bence yeni note serisini bekle hatta güncelleme almaya devam ederse note 3e devam et derim

Sizin bu mesajınızı görmeden, sizinle aynı şeyi yazmışım :) bir önceki mesajıma bakın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xronize

saçmalama hocam daha note 2 bile 5.0 alabiliyorsa note 3 çok rahat çıkartır 2 güncelleme daha bu adamların çoğu s serisi ile karıştırıyor piyasdaki en sağlam telefon serisi note bunu herkes bilir note 3 gayet iyi note 5 bekle hatta note 6 bekle rahat beklersin seni kurtarır

Eyvallah hocam.

• Bence değiş s6 2.ele duserse Note 3 anca 800 liraya satarsın simdi zorlasan 1000 lira eder.

• Telefon sağlamsa, görüşme yapıyor, internete giriyor, programları kullanıyorsan
    neden değiştiriyorsun ki
    Sırf yeni modeller çıktı yeni olsun diye mi?
    Başkalarının gazına gelme
    dolar yuksek zaten, israftan baska bir şey değil bu düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Telefon sağlamsa, görüşme yapıyor, internete giriyor, programları kullanıyorsan
    neden değiştiriyorsun ki
    Sırf yeni modeller çıktı yeni olsun diye mi?
    Başkalarının gazına gelme
    dolar yuksek zaten, israftan baska bir şey değil bu düşünce

+1
    Katiliyorum bosuna masraf olur kaldiki s6 falan cok kopuklu fiyatlar,hemde flas sorunlari var ilk partisinde.

Yerinde olsam en erken yilbasini beklerim,duruma gore z4 alirim,yok samsung diorsan s6nin sorunlari giderildimi belli olur o zamana kadar hemde fiyati 2000altina inebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzimLeSıçanDuvarıYıkar

Bence değiş s6 2.ele duserse Note 3 anca 800 liraya satarsın simdi zorlasan 1000 lira eder.

Ben ticaret yapmıyorum, kullanım açısından soruyorum.
  • Note 3 rahat rahat gider en az 1,5 yıl daha.
  • Ben de değiştirmemeniz görüşündeyim.

4G gelince zaten elimizdeki cihazların %90'ı değişecek eğer kullanmak istiyorsak 4G'yi.

netice itibariyle 2016'yı beklemenizi ve LTE destekli yeni cihazlara göre düşünmenizi öneririm.
  • Bosver pasa pasa kullanirsin note3u.Note 4 de alabilirsin

• Note 3 halen güçlü ve güncel bir telefon, en azından 2 yıl daha gider. Bence 2016 yılını bekleyin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.