Şimdi Ara

BU TELEFONLARDAN HANGİSİ ACİL KODUYLA ÇAĞRI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alpha çoğu özelliği beni tatmin etsede pil konusunda bende sınıfta kaldı.İyi diyenlerde var kötü diyenlerde risk almak istemiyorum hem üretimden kalktı.
    Note serisi elime büyük gelsede alışabilirim note 3 2013 çıkışlı olması düşündürücü.
    Önceliğim performans ve kamera e tabi birazda şarj performansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpiiiiii -- 21 Nisan 2015; 0:23:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpiiiiii

Alpha çoğu özelliği beni tatmin etsede pil konusunda bende sınıfta kaldı.İyi diyenlerde var kötü diyenlerde risk almak istemiyorum hem üretimden kalktı.
    Note serisi elime büyük gelsede alışabilirim note 3 2013 çıkışlı olması düşündürücü.
    Önceliğim performans ve kamera e tabi birazda şarj performansı

Upp!

• alpiiiiii kullanıcısına yanıt
    Hocam içlerinden fiyat olarak en uygunu e7. İnternetten 989 liraya biraz önce sipariş geçtim. Teknoloji marketlerde 1300 lira. Ben niye bu telefonu seçtim
    Ekranı büyük ve parlaklığı cidden çok iyi
    Yeni touchwiz arayüzü. gayet seri ve hoş görünüyor
    Pili muazzam 16 saat genel kullanım 4 saat ekran süresiyle pil yüzde 60 kalmıştı bir incelemede ekran görüntüsü paylaşılmış oradan gördüm.
    Bir tek işlemci yönünden şüphelerim vardı oyun videolarını izledim sıkıntı yoktu.
    Tabi performans konusu sadece izlediğim kadarıyla biliyorum ama bir teknoloji markette yaklaşık 20 25 dakika inceledim ve pili sadece yüzde 1 azaldı max parlaklıkta. Note 3le arasında 400-500 lira fark var hocam karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speziale -- 20 Nisan 2015; 0:05:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e7 ekran guzel etkileyici fakat bir alpha sevdasidir anlatamam bende note 3 boyut sorun biraz alphanin ekran boyutu ve tasarimi gercekten ideal sanirim yedek batarya+ alpha alicam

• Alpha en performanslısı ama pil de önemli diyorsan S5 al. E, A serisine bakma.
  • Up up up!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.