Şimdi Ara

Metin2 deki şu şu müziğin yapımcısı kim ? bilen var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
6.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vakti zamanında herkesin hayatından bir metin2 geçmiştir ve oyunun müzikleri de gayet güzeldir. Bu parçaların yapımcılarını bilen var mı ? Şarkının gerçek adı, bulunduğu albüm tabları vb şeyler de olabilir yardım lazım arkadaşlar çıkaramadım tek başıma tabları. Özellikle de şu parça lazım = (oyunda metin2 standart müziği olarak geçiyor )

https://soundcloud.com/berdin-ege-turgut-1/m2bg-standart-mazik2

Metin2 standart müziği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reardeltoit123 -- 19 Nisan 2015; 18:17:38 >

• Yardım etmek isteyen yok mu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla o tür müzikleri firma kendisi özel olarak yaptırıyor. Çoğu oyunda soundtrakları bazen orkestraya bazende elektronik ortamda oluşturturlar. O yüzden gerçek adı vb. olacağını sanmıyorum.
  • Bu değil de Enter the East tam bir başyapıt.

• Hayatmı ne kadar mahvetsede şunu duyduğumda her zaman duygulanırım be.
  • Metin2 East efsane gerçekten duygulandırdı.
  • Şaka bir yana çok iyi müzikleri var metin2 'nin
  • Jung Jun Hyuck olması lazım. Yıllar önce görmüştüm ama doğru mu bilmiyorum.

• Evet arkadaşlar teşekkür ederim bilgiler için, şarkının yapimcisi üstte de arkadaşımızın belirttiği gibi jung jun hyuck adlı sanal biridir(?). Ama o parçayı bulamadım hala şarkıları arasında.

http://sonichits.com/artist/Jung_Jun_Hyuck

• Bu müzik oyunda hiçbir yerde çalmıyor diye biliyorum ama o adamdan başka biri yapmış olamaz. Oyun ilk çıktığında bu müzikler vardı sonuçta. Sonradan Blacksea falan geldi.

• mountain of death'de baya iyidir müzikleri efsane oyunun.

• Enter The East müziği çok güzeldir. Fazla oynamadım ama eğlendirmişti. Keşke oynamasaydım.
  • open the gate efsanelerden
  • çoğu şarkı resmen efsane statüsünde ama adam ortada yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdin123

çoğu şarkı resmen efsane statüsünde ama adam ortada yok :)

Cidden müzikler bir harika, şimdi daha iyi anlıyorum yeni mmorpglerin neden sarmadığını :)
  • Gençler dayanamadım gene başladım oyuna, müziklerini harbi özlemişim. Oynayacak arkadaş arıyorum burdan yazın takılalım. 90-100 leri görürüm bu sefer.
  • Eskiden 11 yaşında falanken belkide daha küçüktüm 2008-2009 zamanları olsa oynardım ama şu an ne bileyim saçma sapan level zırhlar çok kötü

• Ben başlarım eğer müsait olursanız oynayabiliriz. Haftasonu sınavım var sonra full boşum, bu arada profilinizde müzikle uğraştığınız yazıyor; birşey sorabilir miyim acaba ?

Edit: Mesajı nisan ayında atmışsınız sonradan farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dirty Sprite -- 6 Temmuz 2018; 3:18:23 >
  • Hocam ben başlamıştım, şuan 57 lvl büyülü silahım var ama 1-2 aydır staj sebebiyle sadece bk okumaya giriyordum dün girdim 51 den 57 ye kastım. Bundan sonra da oynarım herhalde. Başladıysanız ya da düşünüyorsanız mesaj atabilirsiniz.
    Bu arada evet müzik hayatımda önemli bir yer işgal ediyor, elektro gitar çalıyorum bir gurubum var müzik üretmeye çalışıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.