Şimdi Ara

Garantili Lumia 1520 Siyah.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Lumia 1520
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İtalya seyahatimde yanımda sağlam bir kamera bulunması için için aldığım Kutulu Garantili Lumia 1520 yi satıyorum.. Kamerası gerçekten birçok SLR makina ile yarışır. Gece çekimlerinde bunu daha iyi anlarsınız. Ürün tertemizdir. Ankara'da elden satış yapılacak. Temiz 32 gb LG G3 ile(5** seri) takas düşünebilirim. İsteyene İtalya'da çektiğim fotoğraflardan yollayabilirim.

Not: Ürün hediye olduğu için faturası yerine resimde gözüken irsaliye var. Ancak bu garanti açısından bir sıkıntı oluşturmaz. Ürün Genpa çıkışlı , Netcell ve genpa bandrollü olup Teleservice garantisi altındadır. Yaklaşık 15 ay garantisi bulunmakta.

Fiyat Pazarlıksız 1.000 TL
     Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah. Garantili   Lumia 1520 Siyah.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TzisTa -- 21 Nisan 2015; 8:46:01 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Resimler eklenmiştir.

• ben de ikisi arasında kalmıştım. Banka uygulamaları vb uygulamalar için 5s i seçecektim fakat baktım wp ye de geliyor yavaş yavaş o yüzden 1520'yi seçtim. Bir kere 5s'in ekranı baya küçük film izlerken oyun oynarken internette gezinirken veya sosyal medya uygulamaları için bile küçük
  • Arkadaşlar lütfen pazarlık yapmak için mesaj atmayın. 1.100 lira da yazabilirdim. Benim istediğim fiyat 1.000 TL ve pazarlık payım yok.

• Venedik'teki lağımı çekmişsin iyiki fotoğraflarda kokusu gelmiyor
    Güzel cihaz. Alacak olana hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Venedik'teki lağımı çekmişsin iyiki fotoğraflarda kokusu gelmiyor
    Güzel cihaz. Alacak olana hayırlı olsun.

Yok Hocam ne lağımı. Adamların kanalları bile bizim denizden temiz En azından kocaeli körfezi gibi kokmuyor.

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    Bir Ağustos ayında gitmiştim. Kokudan zor durduk. Bir de gondol sefası yaparken adam küreği sert çekince hanımın üzerine bir kaç damla sıçramıştı hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

Bir Ağustos ayında gitmiştim. Kokudan zor durduk. Bir de gondol sefası yaparken adam küreği sert çekince hanımın üzerine bir kaç damla sıçramıştı hatta

Sıcak bir zamanda gitmişsiniz hocam. Belki ondandır. Normal deniz kokuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün @mycepi nickli arkadaşa satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.