Şimdi Ara

F 30 tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2014 3 16im paket 9000 km deki araçla ( sunroof, 18 m Jant, m alcantara, bixenon, cruse control),2014 3 20i linesız bej derili , sunrooflu, 16 jantlı, bixenon, sos li 9000 km deki araçlardan hangisini tercih etmeliyim. İkisi de 115 civarı , ikisi de siyah renkli. Eylül'de gelecek olan makyajı mı beklemeliyim , makyaj gelince makyajsızların fiyatları düşer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makyajlısı gelmek üzere, f20 makyajlısı ulaştı bile sanırım hatta ve inanılmaz değişiklikler var bence büyük zarar olur, beklemek ise kesinlikle fayda
  • M paket sizin için önemli değilse tabiki 320i

• 3.16i
     F 30 tercihi F 30 tercihi

• 320i
     F 30 tercihi F 30 tercihi

• M-Paket cok onemli degilse onu dusunmeyin bile 320i'nin yaninda.Konfor olarakta 16 jantli Turkiye paketli 320i daha iyidir,M-Paket'in suspansiyonlari ve jantlari konforu azaltir,320i'nin performans farkida cabasi.Bende 2014 320i Sportline sahibiyim.

115 bin butceniz varsa eger makyajli kasayi beklemez anlamsiz cunku 0 km fiyatlari 115'e kadar inmez.He diyosaniz ki butcem 140-150 civari,o zaman beklemez daha mantikli,en azindan 0 km arabaya binersiniz.

• M paket çok önemli değilse senin için her türlü 320i yi tercih et. İki aracın da donanım seviyesi iyi fakat ciddi bir performans farkı var arada. Şahsen M paketli BMW modellerini çok beğeniyorum ama kesinlikle tercihim 320i den yana olurdu.
  • Peki bu dediğim araçlar premium selection teknik oto da bi tane de metalik koyu gri 320 i var genelde beyaz tercih ediliyor ama ben bu gri ve siyah renkleri daha çok beğendim. 320deki 16 jantları daha sonra 17 ile değiştirsem yakıtı artıyormu,bir de m paketteki 18 likler yakıtı artırıyorsa Süspansiyon ları daha sertse eleyeyim ozaman 316 yı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.