Şimdi Ara

dogalgaz yaptiracagiz 2 daire icin nasil uygun fiyata bitiririz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 dairemiz mustakil evimize dogalgaz dosettiricez ama bu aralar cok fazla.maddi.sikintilar icine girecegimden cokm yygun fiyatlara isi bitirmek istiyorum

1 dairenin tesisati var kombi.petekler takilacak sadece digersaire isekilofli boru ve kollektor sistemi ila yapilacak.bir iki firmadan fiyat aldim o.sirada Vaillant kombi.begendik.begendigim kombiyi arastirirken onlarin yazdigi fiyattan daha uyguna buldum adamlari aradigimda bunlarin toptanci oldugunu anladi, her turlu malzeme satiyorlar simdi diyorum ki.tum malzemeleri ben alaam.bir usta ya bu isi yaptirsam.anlamsiz.mi olur sizce yoksapara konusunda bayagi uygun mu olur yani bununla ugrastigimizadeger mi nacizane yorumlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sunyy2003 S kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir usta bulabiliyorsanız malzemeyi siz alınca çok daha ucuza geliyor. Tek sıkıntınız projeyi çizecek firma olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Düzgün bir usta bulabiliyorsanız malzemeyi siz alınca çok daha ucuza geliyor. Tek sıkıntınız projeyi çizecek firma olabilir.

Birde o muhabbet mi var peki bunu nasil cozeriz

• sunyy2003 S kullanıcısına yanıt
    Profil bilginize bakılırsa İstanbul'da yaşıyorsunuz bu durumda montaj ve projeyi kombiyi alacağınız firmaya yaptırabilirsiniz. Akakçe sitesindeki firmaların %90 İstanbul'da faaliyet gösteriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Profil bilginize bakılırsa İstanbul'da yaşıyorsunuz bu durumda montaj ve projeyi kombiyi alacağınız firmaya yaptırabilirsiniz. Akakçe sitesindeki firmaların %90 İstanbul'da faaliyet gösteriyorlar.

Evet ustad ist anadolu yakasindayim cok fazla borcum oldugundan en.uyguna bitirmek istiyorum bu yuzden ugraslarim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.