Şimdi Ara

bu normalmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arac c4 bu gun arka balatalar degisti o zaman farkettim arac dururken motor calisiyorken pren pedalini pompalayinca fis fis balon siser gibi sesgeliyor normalmidir? Kendi araclarinizda durum nefir saygilar

• Up guncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parçaların alışması süreci olabilir. Biraz aşınınca temas azalacak ve ses bitecektir.

İkinci ihtimal yanlış balata ancak bu düşük bir ihtimal.

• Normal bir durum ses yapan westing hause sisteminin içindeki vakum. Ama Fren pedalına sen basılı tutarken ses gelirse normal değildir. Sürekli pompalarsan yaptığı vakum sesi normaldir.
  • Up başka araçlarda denedim bazılarında olmuyor. Rica etsem özellikle citroen c4 olan biri pompalayınca fıslıyormu bakabilirmi? Benimki çok pıslıyor.
  • Normal bir durum

• Servise danışsanız burada alacağınız cevaplardan çok daha sağlıklısınızı ve olasılıklısını alırsınız bence.
  • Normal bir durum.

Durduğunuz yerde freni sonuna kadar basarak pompalayınca tıs tıs ses geliyor pedalın oradan (araç 307).
  • Normal ,öyle olmasa fren pedalı sabit kalırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Normal ,öyle olmasa fren pedalı sabit kalırdı.

Evet her arabada var galiba benim arabada çok ses var sanki yada banamı öyle geliyor bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedystop

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Normal ,öyle olmasa fren pedalı sabit kalırdı.

Evet her arabada var galiba benim arabada çok ses var sanki yada banamı öyle geliyor bilemedim.

Normal, pedalı pompalıyorsun heralde ses yapar, ama motor kapalıyken fazla pompalama iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: rst78

Normal bir durum.

Durduğunuz yerde freni sonuna kadar basarak pompalayınca tıs tıs ses geliyor pedalın oradan (araç 307).

Hocam sana zahmet olmazsa bi video atabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedystop

Arac c4 bu gun arka balatalar degisti o zaman farkettim arac dururken motor calisiyorken pren pedalini pompalayinca fis fis balon siser gibi sesgeliyor normalmidir? Kendi araclarinizda durum nefir saygilar

aynı olay 2008 c4 te de mevcut. yetkili servis bir parçadan bahsetmişti vaktiyle, böyle olmasının doğal olduğunu belirtmişti. 7 senedir bu şekilde kullanıyorum sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.