Şimdi Ara

Opel İnsignia Acilll 2-3 Güne Alınacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Opel parça fiyatları ve servis ücretleri nasıl arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ? Yani aracı aldıktan sonra bunlar da önemli şeyler.Alfadan bugün vazgeçmemin bir sebebi de bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarozy

Opel parça fiyatları ve servis ücretleri nasıl arkadaşlar bilgisi olan var mıdır ? Yani aracı aldıktan sonra bunlar da önemli şeyler.Alfadan bugün vazgeçmemin bir sebebi de bu

Herhangi bir opel servisinde bakım yaptırmak 500-700 tl arası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    Renkler ve zevkler hocam.

Kendi adıma konuşuyorum tabiki başka arkadaşların fikirlerine saygım sonsuzdur.

Ama benim gözümde passat nedense mondeodan geride kalıyor passatı pek sevemedim açıkçası.

Ha şunu da belirtmeden geçemeyeceğim bu dediklerim eski mondeo için geçerli yeni mondeo ile yeni passatı kıyaslar isek passat daha üstün motor olarak olsun şanzıman olarak olsun tip olarak ama nedense yeni mondeonun tipi benim çok hoşuma gidiyor.

Onun dışında passat gerek motor olarak gerek şanzıman olarak mondeodan daha üstün.

Ama dediğim gibi her insanın zevki çok farklıdır.

• 1.6 T İnsigniaların teknolojisi hakkında bilgisi olan var mı ? Birisi eski teknoloji falan demişti,ne demek oluyor acaba ?
  • caglarozy kullanıcısına yanıt
    Hocam kasarsanız 8,5 lt yakar şehirçi yakıtı sorun değilse ilk tercihiniz olsun.1.6 turboda lpg'li ilanlar gördüm istersen onları arayıp bilgi alabilirsin. Ama lpg'de sübap eritme gibi sorunlar yaşanmış. Parça fiyatlarını konusunda bir fikrim yok ama 90.000 bakımına 450 tl vermiştim. Servis ilgiliydi, arka havalandırma kanalının çercevesi çatlamıştı ben söylemeden ücretsiz değiştirmişler.Orta konsol kaplamasında gıcırtı vardı ücretsiz hallettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

yıllık vergisini biliyor musunuz acaba mondeonun ?

Biliyorum hocam merak etmeyin. Gidip insignia alıp aktarma sorunu, yok lpg uydu mu aman çok yakar mi diye uğraşacağıma aynı paraya selective mondeo alır, hem Torku ve performansı alır hem de düşük tüketimle gezerim. Varsın senede vergisi fazla olsun.

yıllık vergi farkı 1400 tl civarı, yılda bu kadar fazla verip dizel kamyon gibi kullanması da zevksiz araca bineceğine mis gibi benzinli araca biner en azından araç kullandığını anlar, 1.6 insignia da da bu aktarma muhabbeti forum hurafelerinden başka birşey değil, dizel mondeo dan performansı çok daha üstün, 2.0 dizel mondeo bu araca alternatif değil

Tüple uğraşacağına dizel alıp binsin diye yazmış arkadaş. Vergi diyorsunuda en iyi lpg sistemine kaç lira bayılacak onuda yazın. Kolaymı öyle tüp taktırıp binsin demek? Sorun çıkartırsa ne olacak? 20 beygir aşağı olsun orjinal olsun bence. 30 yaşındaki şahin gibi yazık günah o araca.

• İnsignia ocağına incir ağacı diker benden söylemesi bütün benzinli opeller öyle aslında benzin konusunda aynı üreticisi gibi müsrüfler ama konfor ve dayanıklılık konusunda diyecek tek kelimem olmaz gayet iyidirler.
  • ccc123 C kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadas icin 2 ay evvel arastirdik 1.4 leri cok begeniliyor ve tup uyumuda cok iyi oldugu soylenyor,1.6lar daha cok yaktigi ve lpg uyumu pek randimanli degilmis..

• quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hocam arkadas icin 2 ay evvel arastirdik 1.4 leri cok begeniliyor ve tup uyumuda cok iyi oldugu soylenyor,1.6lar daha cok yaktigi ve lpg uyumu pek randimanli degilmis..

arkadaşınız ne aldı acaba ?
    Aracini suan satmaktan vazgecti kis gelene kadar devam edip Aralik sonunda kampanyayla 1.4 Insignia alcagni soyledi!!

Bende 2005 model opel kullanicisyim 15.000kmlik bakim maliyeti 150 tl.Triger vs malliyeti iscilik dahil 500 tl.

• 2.0 insignia dizel alsam diyorum,vergi dezavantajı var.yakıt tüketimleri nasıldır acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.