Şimdi Ara

pupa Bilgisayar Macintosh indirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.653
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Macintosh bir bilgisayar arıyorduk, bir kaç büyük bilgisayar mağazasının ve lisanslı apple satıcılarının fiyatları elimizdeydi.
    Bilgi almak amacıyla pupa'ya da girdik. Dolar kurunun aşırı yükselmesi ve satışların azalması nedeniyle, fiyatlarda revizyon yapmışlar. Listelerin en sonunda da USA fiyatlarını eklemişler ve eğer öğrenci kartınız da varsa taksitli satış fiyatları amerika fiyatlarının altında.
    Amerika fiyatları USA Apple Store' daki fiyatların dolar kuru 2,70'le çarpılmış hali.
    Fiyatlarda güzel olan neredeyse tüm kartlara 9 taksit yapması.

Kampanya 18-30 Nisan aralığında geçerli.

İnternet sitesinde herhangi bir duyuru olmadığı için fiyatlara örnek vermek gerekirse:
    Mac Mini
    MGEM2TU/A 1499->1409TL ÖĞRENCİ 1369
    MGEN2TU/A 1999->1879TL ÖĞRENCİ 1829

MACBOOK RETINA
    MGX82TU/A 4399->4139TL ÖĞRENCİ 4019

iMac fiyatlarında uygun ürünler var. Yalnız yeni çıkan ürünlerde fiyatlar yanında yazan amerika fiyatlarına göre 500-600TL yukarıda kalmış.

Şimdi internet sitesinden kontrol ettim, eski çalışır bilgisayarları da istanbul haricindeki illerde 500TL'ye sayıyorlar.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

• Macbook pro eski model olduğu halde 439tl daha pahali! Bu mu sıcak fırsat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 tl ye macbook alan öğrenciye şapka çıkarıyorum. Çok özendim valla.
  • Aralıkta mgx72 2700'e geldi n11'den

Çok pahalı. 2.70'ten mi aldı kendisi?

• İnternette araştırsanız fiyatların uygun olmadığını bilakis yüksek olduğunu göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: unssal

Merhaba arkadaşlar,
    Macintosh bir bilgisayar arıyorduk, bir kaç büyük bilgisayar mağazasının ve lisanslı apple satıcılarının fiyatları elimizdeydi.
    Bilgi almak amacıyla pupa'ya da girdik. Dolar kurunun aşırı yükselmesi ve satışların azalması nedeniyle, fiyatlarda revizyon yapmışlar. Listelerin en sonunda da USA fiyatlarını eklemişler ve eğer öğrenci kartınız da varsa taksitli satış fiyatları amerika fiyatlarının altında.
    Amerika fiyatları USA Apple Store' daki fiyatların dolar kuru 2,70'le çarpılmış hali.
    Fiyatlarda güzel olan neredeyse tüm kartlara 9 taksit yapması.

Kampanya 18-30 Nisan aralığında geçerli.

İnternet sitesinde herhangi bir duyuru olmadığı için fiyatlara örnek vermek gerekirse:
    Mac Mini
    MGEM2TU/A 1499->1409TL ÖĞRENCİ 1369
    MGEN2TU/A 1999->1879TL ÖĞRENCİ 1829

MACBOOK RETINA
    MGX82TU/A 4399->4139TL ÖĞRENCİ 4019

iMac fiyatlarında uygun ürünler var. Yalnız yeni çıkan ürünlerde fiyatlar yanında yazan amerika fiyatlarına göre 500-600TL yukarıda kalmış.

Şimdi internet sitesinden kontrol ettim, eski çalışır bilgisayarları da istanbul haricindeki illerde 500TL'ye sayıyorlar.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

mgx82tu/a
    http://www.escmarket.com/apple-mgx82tu-a-macbook-pro-retina-13-dc-i5-26ghz-8gb-256gbflash-iris-egitime-ozel-pmu1199

• quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

4000 tl ye macbook alan öğrenciye şapka çıkarıyorum. Çok özendim valla.

Hastayım bu mantığa. Öğrenci kim ki almalı değil mi?

• Üzülerek yazıyorum ÇÖP

• Evomania kullanıcısına yanıt
    Default olarak herkes fakir gelmeli bu kafadakilere göre
    Ayrıca bizim okulda 5 bilgisayardan biri macbook

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de mac'im olmadı hiç ama gocunmadım da. Fakirlik olarak değil de ne bileyim; bazı işlerde gerekiyor macbook sahibi olmak. Grafiker vs iseniz özellikle.
  • Arkadaşlar haklısınız, netten kontrol ettim verilen linklere göre, ESC markete göre pahalı fiyatlar.

Özellikle retinalarda baya fark var. Yalnız diğer mağazalarla 50-100 lira fark varsa taksitte pupa uyguna geliyor.

Dolar 2,7 oldu diye kampanya başlatılmış fakat ne yazıkki buz gibi. Bilgi/paylaşım için teşekkürler.
  • Mac alinacaksa n11 den alinmali. Tik hizinda indirim + holkus pokus ile 2800 kusur liraya macbook pro retina aliyordum ama son anda vazgecmistim. Simdj kafami duvarlara vuruyorum

• Pupa n11'de de kampanya yapmis, hatta n11 mail bile yollamis.
    Md101tu/a indirimle 3100 e geliyor.
    Ne guzel İstanbul be!

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

Pupa n11'de de kampanya yapmis, hatta n11 mail bile yollamis.
    Md101tu/a indirimle 3100 e geliyor.
    Ne guzel İstanbul be!

Millet satış olsun diye mal satmaya çalışıyor, bazı firmalar da kampanya yaparak stok şişirmeye...

Başlığı ilk açtığımda arkadaşlar bana kızdı ama güvenerek, elden teslim almak istiyorsanız fiyatlar o kadar da masum olmuyor.

Eski sıcak indirimler şimdikilerin yanında bile geçemez. MD101TU/A 'yı indirimle USA fiyatından ucuza maledip 2200 gibi bir fiyata almıştım. 2 sene kullanıp 1850TL'ye de satmıştım. Şimdi fiyatına baksan, o paraya retina denk getiriliyordu.
  • Hocam özendiğimi belirtmişim zaten yani şu forumda bu yoruma bile açıklama yazdırıyorsunuz ya, pes . biri de herkes fakir mi olmalı diyor, valla jestia ve evomania şu forumda hayata bakış açısını merak ettiklerim arasına girdiniz. tamam ya çok zenginsiniz tebrikler sizlere de şapka çıkarıyorum. "macbook um şekil yolumdan çekil yazdırın evo ya" para sizde helal olsun. tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

Hocam özendiğimi belirtmişim zaten yani şu forumda bu yoruma bile açıklama yazdırıyorsunuz ya, pes . biri de herkes fakir mi olmalı diyor, valla jestia ve evomania şu forumda hayata bakış açısını merak ettiklerim arasına girdiniz. tamam ya çok zenginsiniz tebrikler sizlere de şapka çıkarıyorum. "macbook um şekil yolumdan çekil yazdırın evo ya" para sizde helal olsun. tekrar

Millet bakar Asus akar. Hemi de 2011 model.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun zamandır piyasa durgun. Sebebi mağlum doların aşırı yükselişi. Sürekli bekliyoruz düşecek diye ama düşmüyor. Bir retina alacaktım ama bu gidişle zor gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.