Şimdi Ara

Borderlands Serisinin Yapımcısı Gearbox'tan Ayrıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
           Borderlands serisinin yaratıcısı ve yöneticisi Matthew Armstrong, Gearbox'taki görevinden ayrıldığını duyurdu.

Yapımcı Twitter hesabı üzerinden "İşler değişti. Artık Gearbox Software'da çalışmıyorum. Gearbox'u daima seveceğim ama artık macera zamanı." mesajını yayınlayarak firmadan ayrıldığını duyurdu. Armstrong, Game Informer'a verdiği röportajda Gearbox'tan firmayı sevmediği için ayrılmadığını veya firmadan kovulmadığını belirtti. Borderlands: The Pre-Sequel, Claptastic Voyage DLC'si ve Borderlands: The Handsome Collection'ın oyuncularla buluşmasının ardından kendisinin hayati öneminin olmadığı geçici bir an bulduğunu ve böylelikle firmadan ayrıldığını söyledi. 

Armstrong, Twitter üzerinden yeni projeleri hakkında şunları söyledi: "Ben bir mucitim. Yeni bir şeyler yapmaya hazırım. Sadece benim için değil herkes için yeni bir şeyler..." Bakalım oyun dünyasında oldukça beğeni toplayan projelere imza atan Armstrong nelerle karşımıza çıkacak?

• borderlandste emeği varsa saygım sonsuzdur. parasını kuruşu kuruşuna hak eden nadir oyunlardan. umarım daha başarılı işlere imza atar kazanan hem oyuncu hem firma olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çeviri: Para az geldi panpa.

• Bence iyi olmuş cılkını çıkarttılar oyunun , daha yenilikçi ve doyurucu bir boderlans beklerdim ki pre-sequel beni hiç tatmin etmedi .

• Hele şükür ... Adını ve sonsuz dlc lerini bir daha duymamak üzere ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 19 Nisan 2015; 2:01:56 >
  • pre sequel de 2 den aldığım hiçbir zevki almadım oyun çok monoton du iyi olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.