Şimdi Ara

Z3 compact mı? Galaxy alpha mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1300 1400 butce var 1500 olmaz full hd olmasına cok onem vermeyip performansı görünüşü kamerasına onem veren biriyim malzeme kaliteside ekranı da keza oyle
    Ornek
    Galaxy alpha 1290 tl
    Xperia Z3 Compact 1380 tl

Antutu skorlarında rakipleri m9 s6 gibi en yeni ust duzey telefonlar buna ragmen benim samsungun islemcisi hakkında bilgim yok

12 mp ile 20 mp arasındaki baskı farkından ote yazılım mercek olarak hangisi iyidir hangisi daha doğaldır nettir

ekran da alpha nin amoled olması çok fakeder mi görüntüde z3 e göre?

birde metal tasarımlı alpha mı ici metal dışı plastik su gecirmez z3 compact mı?

Hepsinin sonucu fp degerlendirerek oneriniz hangisidir fiyatlar
    Bizdeuygun.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahte Kabadayı

Arkadaslar 1300 1400 butce var 1500 olmaz full hd olmasına cok onem vermeyip performansı görünüşü kamerasına onem veren biriyim malzeme kaliteside ekranı da keza oyle
    Ornek
    Galaxy alpha 1290 tl
    Xperia Z3 Compact 1380 tl

Antutu skorlarında rakipleri m9 s6 gibi en yeni ust duzey telefonlar buna ragmen benim samsungun islemcisi hakkında bilgim yok

12 mp ile 20 mp arasındaki baskı farkından ote yazılım mercek olarak hangisi iyidir hangisi daha doğaldır nettir

ekran da alpha nin amoled olması çok fakeder mi görüntüde z3 e göre?

birde metal tasarımlı alpha mı ici metal dışı plastik su gecirmez z3 compact mı?

Hepsinin sonucu fp degerlendirerek oneriniz hangisidir fiyatlar
    Bizdeuygun.com

Kamera olarak selfie yani ön kamerayı kastediyorsan alpha ama şıklık dizayn o kampktlık hissini performansını diyorsan z3c.Ön kamera olarak da seni tatmin eder.Bizim bir arkadaşta z1c var o bile zehir gibi telefon.Eline tam oturuyor.Bence lg g3e bak derim indirimle falan 1400e düşer.

• Sony tek geçerim..
  • Sony icin + oy

• Samsung icin + oy

• Sony al daha iyi

• z3c derim performans sarj kamera ekran vs. samsung bile alphanın uretımını bıraktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

z3c derim performans sarj kamera ekran vs. samsung bile alphanın uretımını bıraktı.

+1

Alpha rakip olamadi kaldirildi uretimden

• Pil ömrü, suya-toza dayanıklılık ve arttırılabilir hafıza önemli değilse Alpha. Alpha genel olarak çok güzel cihaz, kamera olarak Z3 Compact'tan daha iyi.

• Z3compact

• Alpha daha şık duruyor.Ama üretimi durdurulan bi telefon bence alınmaz.
  • z3 compact alınmıştır ilginize teşekkürler

Ve gerçekten harika telefon alpha almadığıma pişman etmez gibi duruyor tabi umarım suda da dedikleri gibidir :)

Herkese ayrı ayrı teşekkürler
  • quote:

z3 compact alınmıştır ilginize teşekkürler

Ve gerçekten harika telefon alpha almadığıma pişman etmez gibi duruyor tabi umarım suda da dedikleri gibidir :)

Hayırlı olsun hocam cihaz çok güzel.Cihazınız kutudan hangi android sürümüyle çıktı acaba?4.4.4 kitkat mı yoksa lolipop mu?
  • Batarya değiştirilebilmesi açısından Alpha derim. Onun dışında Z3 Compact en çok beğendiğim Sony akıllı telefonudur.

• Tasarım olarak alpha onde bence.
    Performans olarak z3c baya onde
    Sarj konusunda z3c onde ama alpha yedek batarya avantaji var
    Kamera konusunda alpha onde
    Malzeme kalitesi ortada bence. Cerceveler metal sadece arka yuzeyler degisik malzeme. Oda kilif kullanilacagi icin pek onemli degil benim acimdan.

Bu cercevede modeli seçebilirsiniz.

Ben olsam z3c alirdim ama cihazi kullanacak sizsiniz. En guzeli magazaya gidip inceleyin icinize en cok sinen cihazi alin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

z3 compact alınmıştır ilginize teşekkürler

Hayırlı olsun.

• kitkatla geldi hocam sonra güncelleme aldı zaten şuan bende değil elime alamadım hafta sonu fırsat bulursam izlenimlerimi yazarım beni en çok etkileyen kameranın netliğinden öte hiç bi telefonda görmediğim kadar hızlı görüntüydü yani sanki elimde ayna var sağa sola çeviriyorum gibiydi hiç titreme takılma bunalıklaşma görmedim
  • z3c da ekran bana yeter dıyorsanı bence rakıbı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.