Şimdi Ara

Turkcell Yalın Adls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TTnet 1 yıllık sözleşme yapmıştık bitti. Yenisi için aradılar babam konuşurken aynen devam etsin dediği halde kadın 2 yıllık yapmış bide üstüne üstün hız 800 kb/s den 200 kb/s ye düştü. Ama gel görki para aynı Söylüyoruz bakmıyorlar , az öncede Turkcell Yalın Adsl keşfettik acaba Superonline gelene kadar (1 yıl sonra gelcek) bunu kullansak sorun çıkmaz dimi ? yani telefon bağlatmak istemiyoruz. Sadece daha hızlı olsun, verdiğimiz paraya değsin. Ayrıca yaşadığımız yerde olduğunu nasıl anlayabiliriz ? Teşekkürler

• Superonline adsl vardır büyük ihtimal. arayın MH yi sorun. fiberde 1 sene sonra gelirse fibere geçersiniz

Fakat turkcell adsl dediğinizi anlamadım link atabilirmisinix

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Superonline adsl vardır büyük ihtimal. arayın MH yi sorun. fiberde 1 sene sonra gelirse fibere geçersiniz

Fakat turkcell adsl dediğinizi anlamadım link atabilirmisinix

Bende tam bilmiyorum abim arkadaslarinda fiber olmadigi halde Turkcellin normal internetini kullandiklarini soyledi bende arastirdim bunun olabilecegini dusundum. http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=47&d=yalin-adsl&t=1

Bunu kullanmak icin fiber altyapi lazimmi, telefon varmi, hizi dusukmu, bizim buralarda varmi onu merak ediyorum. 8mbps deyip 200 kbs veren Ttnet den iyidir heralde oyuncu adamim yuksek ping en buyuk dusmanim ayrıca verdigimiz paraya yazik olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• onun için fiber gerekmez. normal türktelekom Altyapısını kullanır. Telefonsuz 64 tl 24 ay tahhütlü 16mbit 75gb akk

• quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

onun için fiber gerekmez. normal türktelekom Altyapısını kullanır. Telefonsuz 64 tl 24 ay tahhütlü 16mbit 75gb akk

Iyimis fakat ayni zamanda kotu. 24 ay taahhut kotu cunku isin komik yani superonline bizim 1 mahalle yanimiza geldi ve devlet izin vermedigi icin seneye devam ediceklerini soylediler. Seneye fiber geliyor yani iptal ettirsek sorun cikmaz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye superonline fiberi geliyorsa direk fibere geçebilirsiniz büyük ihtimal.

MH yi arayıp bir sorun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.