Şimdi Ara

Cities: Skylines'ın Bir Sonraki Güncellemesi Oyunun En Büyük Güncellemesi Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Colossol Order, oyuncuların beğenerek oynadığı Cities: Skyline'a gelecek bir sonraki güncelleme hakkında yeni detaylar verdi. Yapımcı ekip yayınlanacak olan bu güncellemenin şu ana kadar yayınlanmış en önemli güncelleme olduğunu belirtiyor.

Güncelleme için yapımcı ekip şu sözlere yer verdi: "Bu güncelleme önceden yayınladığımız güncellemelerden çok büyük olduğu için bir süre daha geliştirilme ve test aşamasında olacak. Yani güncellemenin yayınlanmasına en az bir ay var."

Bunun yanında yapımcı güncellemenin oyuna bolca eğlenceli özellik ekleyeceğini de dile getiriyor. Hakkında daha fazla detay verilmese de güncellemenin getireceği yenilikler arasında tünel ekleme özelliği yer alıyor.

• Biraz daha dikkatli yazın lütfen. Her girdiğiniz yazıda bir imla hatası oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-313783FBA -- 18 Nisan 2015; 20:08:10 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • biraz alakasız olacak ama oyun muhabbeti ne zaman? talha'nın twitter hesabına göre bir hafta önce çekilmiş bile. montajı bu kadar mı sürüyor avatar mı bu?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burayk

biraz alakasız olacak ama oyun muhabbeti ne zaman? talha'nın twitter hesabına göre bir hafta önce çekilmiş bile. montajı bu kadar mı sürüyor avatar mı bu?

Genelde bu programı Pazar yayınladıkları için Pazar yayınlıyorlar sanırsam. Bir Pazar Bağımsız, bir Pazar da Oyun Muhabbeti olduğundan yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorcher

Biraz daha dikkatli yazın lütfen. Her girdiğiniz yazıda bir imla hatası oluyor.

bu yeni editörmü ?

• gece-gunduz?

• Trafik yapay zekasını geliştirmeleri lazım 3 şeritli yol yaptım yol boyunca tek şeriti dolu trafik sıkışıyor

• Oyunu orjınal aldım.. Black screen hatası yuzunden oynayamıyorum... Umarım onunla da ılgılı bır guncelleme yayınlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Oyunu orjınal aldım.. Black screen hatası yuzunden oynayamıyorum... Umarım onunla da ılgılı bır guncelleme yayınlarlar.

işletim sistemin eğer windows 8 yada 8.1 ise bu normal, windows 7 yükle yada bekle güncelleme çıkana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Oyunu orjınal aldım.. Black screen hatası yuzunden oynayamıyorum... Umarım onunla da ılgılı bır guncelleme yayınlarlar.

Buyuk ihtimal oyunu ilk bas korsan indirdin oynadın.. Cunku ben de denemek icin oyle yapıp sonra hemen aldım.. Oyunu korsan yukleyip oynayabilirken, Steam'den orijinal oyunu acarken siyah ekranda kalıyordu. Nerede ne kadar forum varsa baktım, kimi kişiler belli yollar ile çözmüş ama bende işe yaramamış idi. Ben de format attım ve sorun cozuldu.. Eger onerilen cozumleri deneyip halen acamadıysan, format at ve oyna..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.