Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 ve Meizu MX4 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakın zamanda bu telefonlardan birini alıcam bütçeme uygun olduğu için ancak ikiside performans telefonu olduğu için hangisini alcağımı karar veremedim o yüzden oyun,performans anlamında en iyi telefon sizce hangisi ?

Asus zenfone 2 551ml modeli

• Arkadaşlar yokmu yardım edecek biri
  • birader mx4 pronun fiyatı 1400 TL olucakmış . ZF 2 nin 4 gb modeli düşük fiyatla gelirse ZF 2 al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat konusunda pek sıkıntım yok 1500 1600 olursa tabiki ama zf2 işlemcisi beni düşündürüyor o yüzden performanslı olurmu yani
  • zenfone 2 gayet performanslı ve tatmin edici bir telefon olarak gözüküyor ben olsam zenfone 2 yi tercih ederdim.Seçim sana kalmış kardeşim inşallah hayırlısı olur.
  • Ps4 al
    For Game ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki de zenfone 2
  • Zf2

• Nereden almayi dusunuyorsun? (Bende bakiyorum bu ikisine)

• quote:

Orijinalden alıntı: alig34

Nereden almayi dusunuyorsun? (Bende bakiyorum bu ikisine)

Zenfone 2 alıcam şahsen iyice araştırdım ve geleceğe dönük müthiş bir telefon. Meizuda öyle ama teknik desteğinde sıkıntı varmış.O yüzden vazgeçtim.Zenfone 2 müthiş bir telefon. haziran ortası veya sonu çıkıcak teknosadan almayı düşünüyorum veya diğer elektronik mağazalar. Meizu internet üzerinden satılıyor galiba bir site üzerinden.

yalnız zenfone 2 nin 2 modeli gelicek dikkatli ol 4 gb model 551ml 2 gb 550ml idi sanırım
  • Kamera, Tasarım, Ağırlık, Ekran olarak MX4 Pro

Teknik servis, Tanınırlık, Şarz, Android güncelleme desteği olarak ASUS ZF2

Donanımsal olarak ikiside f/p telefonu.(ZF2 nin 1400-1500 aralığında çıkacağını varsayarak)

Benim kararsızlığım Tasarım ve Hafiflikmi Garanti teknik servismi konusunda.
  • Zf 2 çok güzel telefon fakat tasarım hiç hoşuma gitmiyor yav azcık göz zevki de önemli
  • Asus Zenfone 2 bence de. Arkasın da Asus gibi bir firma var. Meizu güzel özellikleri var ama ben pek sıcak bakamıyorum o telefona nedense... Ağabeyimde Zenfone 5 var, gayet stabil bir sorunu yok. (pili çabuk bitmesi dışında) sanırım Zenfone 2'de onuda çözmüşler.
  • Zenfone 2.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Zf2

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 2 çok büyük ve kaba bir telefon. Meizu dan bir artısı da yok bence. Zenfone 6 yı elime aldığımda tablet gibi duruyordu. Zf 2 de pek farklı olmayacaktır. Bence telden çabuk sıkılmak istemiyorsan meizu al

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.