Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkezin tahmini gibi mr.robot kendi kafasıdna kurdugu biri olabilir.,sonunda Elliot ı aşşa itmesi bunun bir kanıtı gibi geldi bana.Yanılmıyorsam 2.bölüm biraz daha boş gibiydi,1.bölümün yanında sönük gibi kaldı beklentiyi çok yükseltmişti ilk bölüm.2. kez webrip izlicem 1080p,ancak 2 kere izleyince taşlar yerine oturuyor Elliot gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 3 Temmuz 2015; 0:08:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Sonunda noldu öyle ya. Bu Mr. Robot bizim adam çıkacak. Demedi demeyin.

Bizim adam kimdi?

Elliot.

Mr. Robot zaten fsociety'nin başkanı olan adam değil mi? Yakasında yazıyordu

Tamam kardeşim o Mr.Robot evet, ama bizim eleman dediğimiz Elliot.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikinci kez izledim ve
    ,evet kesinlikle ms.robor Elliot ,bir çeşit şizofreni yaşıyor mr.robot olarak görüyor kendini ve mr.robot karakterini kafasında yarattıgı zamanda ekibi kurmuş ekibin lideride o aslında,ama henüz bunu kendi bilmiyor,Fight Club dan esinlenilmiş burası,anlamadım tek bir yer kaldı Angela ile sevgilisine bedava cd veren çocuk, Angela pc ni hacklemek için verdi o cdyi tamam ama, neden.sonra birilerinde içerdeyiz yazdı. çinli hacker grubumu acaba.
    edit:episode 3 ün promonu izledim sanırm Angela nın sevgilinn pc miş o ve onun başını beleya sokacaklar Angela ile ayıracaklar büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 2 Temmuz 2015; 23:59:15 >

• Mr Robot Season 1 Episode 3 Promo
  • herkesin tahmini aynı yönde de bu kadar basit olmamalı, daha sağlam bir şeyler bekliyorum ben bu diziden.
  • dizi ilginç gidiyor bölüm bitince allah allah acaba sorun mu olduda durdu diye düşündüm meğerse bölüm bitmiş
  • yorumlara bakarsak hekır fayt kılap
  • 2. bölümü izledim çok fena sonla bitti.
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    Mr. Robot denen adama fena ayar oldum zaten.

Çok iyi fragman. Heyecanlıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

Herkezin tahmini gibi mr.robot kendi kafasıdna kurdugu biri olabilir.,sonunda Elliot ı aşşa itmesi bunun bir kanıtı gibi geldi bana.Yanılmıyorsam 2.bölüm biraz daha boş gibiydi,1.bölümün yanında sönük gibi kaldı beklentiyi çok yükseltmişti ilk bölüm.2. kez webrip izlicem 1080p,ancak 2 kere izleyince taşlar yerine oturuyor Elliot gibi :)

Hocam anlattıkların "WhoAmI" filminde geçiyor.Aynı yapacaklarını zannetmem. Daha farklı birşey bekliyorum. Gerçi şuana kadar beni ters köşe yapan bir haraket olmadı dizide.

• Bu bölüm biraz durağandı.Gelecek bölüm daha iyi olacak gibi.
  • 1x2'de iyiydi bence, 2. sezon onayı alması iyi olmuş. Boş yere saçma sapan bir yerde bitme riski ile izlemek iyi olmazdı :)

• Herkesin genel tahmin ettiği gibi olay bizim adamın kendi kafasında yarattığı kurguda geçiyor.Zaten dikkat edersek atlamadan önce babasının kanser olmasından kendini suçlu olduğunu , kolunun kırılmasını filan hakettiğini düşünüyor.Bu olayda da kendi cezasını kendi veriyor yine.Tabi bizim tahminlerimiz bu yönde ancak ters köşeler olabilir.Dizi gerçekten farklı bir tad ile devam ediyor.

• dizinin son sahnesinde direk mr. robot elliotun babasımı diye düşündüm yani türkiyede olsa kesin öyle olurdu
    ama 3. filmin fragmanından sonra mr. robot'un elliotun kafasında bi karakter olduğu anlaşılıyo bence iyice, çünkü adam allsafe e gitmiş bi bilgisayarın önünde oturuyo, yoldan geçen herkes o şekilde giremez heralde oraya, bence bu mr robot un elliotun kafasında olduğuna bi kanıt
    ayrıca dizinin adı mr. robot zaten, diziye neden yan karakterin adı koyulsun ki

• İlk 2 bölümü izledim gerçekten farklı bi dizi, güzel bi tat bırakıyor insanda.

• elliot nasıl kasayı parçaladıysa bu bölümde,aynısını bende yapcam masaüstüme.acayip sinirimi bozmaya başladı.
  • 2 bölüm izleyip hala mr. robot karakterinin kim olduğunu anlamayanlar var arkadaş. yahu dizinin adı bile mr. robot ellam dizinin başrolü ben miyim?
    şu ürün yerleştirme gibi konulan sıkma baş hatun yüzünden 2. bölümden soğudum. bir kere o seviyede olacak kadar zeki bazı şeyleri aşmış kişi mantığı ışığında o saçma şeyi başına bağlayıp masallara tapmaz. her bku eleştiriyorsunuz azcık masal diyarına da dokunun evil corp dan milyon kez daha tehlikeli din sanal ağı var.
  • Cok begenmiyorum ama izliyorum nedenini cozemedim. Farkli bir havasi var

• Dizi gayet güzel.Atmosferi güzel yansıtmışlar.Dexter havası var CD'leri falan biriktirmesi,kendi kendine konuşması
  • Firmanın teklifini kabul edecek kaleyi içten fethedecek bence.Daha öncede söylemiştim Elliotun mr robot çıkması hayal kırıklığına uğratır bu kadar basit olamaz.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.