Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel dizi ama biraz overrated. daha ilk sezonla 8,9 haketmiyor bence. bide izleyici kitlesi çok düşük galiba genelde 14-15 yaşındaki gençlerin yorumları dönüyor sosyal medyada.
  • Breaking Bad'in arkasindan iyi gider mi arkadaslar? Biraz surukleyicilik ariyorum artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonunun tamamını indirdim ama altyazıyı gömemedim videonun içine. Yardımcı olabilecek varsa pm atabilir mi beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi çok güzel tavsiye ederim 2 günde bitirdim sezonu günde 5 bölüm, oldukça sürükleyici :)
  • Eğer Tyrell da Elliot ise neden Elliot Tyrell ı ararken şirketteki kadına sorduğunda kadın Tyrell ın işi bıraktığını söyledi? Tek anlam veremediğim yer burası geri kalan şeylerde Tyrell Elliot olabilir evet.

• kadroya Grace Gummer eklendi, Dominique “Dom” DiPierro adında FBI ajanını oynayacak

• https://eksisozluk.com/entry/54534445

arkadaslar bu dogru mu? 1 bolum daha mi var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kadroya Grace Gummer eklendi, Dominique “Dom” DiPierro adında FBI ajanını oynayacak

Extant'ta bir sorun mu oldu son bölümlerini daha izlemedim
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    extant iptal oldu hocam ikinci sezondan sonra
  • quote:

extant iptal oldu hocam ikinci sezondan sonra

3. sezon onayı aldı diye biliyorum 1 ay önce falan okumuştum sanırım
  • İlk sezonu yeni bitirdim. Son bölüm bitince kendi kendime bu dizi neyin kafasını yaşıyor diye sormaya başladım.
  • ...

• yeni sezon hakkında bilgi var mı
  • Kesinlikle Better Call Saul'a başla. Bizim avukat Saul'un Breaking Bad öncesi hayatı anlatılıyor. Ayrıca meşhur kel abimiz Mike da dizide! Dizi Breaking Bad kadar var.
  • quote:

kadroya Grace Gummer eklendi, Dominique “Dom” DiPierro adında FBI ajanını oynayacak

Çokta datlıymış hımma ooo aferin size
  • Yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu mu ? Diziye başlamayı düşünüyorum ona göre.

• Güzel dizi, beğendim, baya iyi.

• 1-Tyler elliot mı diyorum ama kanitlanmayan durumlar da var. Tylerın imza atması, sekreterinin isten cikti demesi gibi.
    2-Tylerın karısı elliotı tanıyormuş gibiydi. Kendi dilinde konusunca mimiklerle falan Tyler elliot gibi geliyor. Ya da daha önce tanistilar. karisi da elf resmen böyle güzellik yok :/
    Karisi olmasi düsük ihtimal diyecegim ama mr.robotu arabada azarlıyordu Tyler. Hayali karakteri nasıl azarlayabilirsin? Babasını sadece elliot görüyor. O zaman ikisi de hayali :d ya da elliot'ı Mr robot olarak gösterdiler o sahnede.
    Bir ayrıntı daha Tyler ve karısı elliotın baba ve annesinin zıt versiyonu gibi.
    3-tylera gerçek desek o zaman patlamis misirdaki silahla elliot vurdu onu. Cünkü o bölümün son sahnesinde. 9 bölümdü galiba. En son patlamis misirlara bakiyor elliot.
    Ama şöyle bir şey de var. Belki de hayali tylerı öldürdü. Hayali olarak arabanın arkasına attı. Arabanın arka tarafını kontrol etmişti hatta.
    Paranoyak oldum diziden dolayı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmatVictoriaCuram -- 10 Şubat 2016; 0:35:09 >

• Çok güzel bir dizi. 2. Sezonunun merakla bekliyorum.
    Diziyi izleyince aklıma ilk gelen 2003 yapımı "Identity (Kimlik)" filmi oldu.
    Şüphesiz Elliot kişilik bölünmesi yaşayan bir karakter.
    İkincisi gerçek bir kız kardeşi olduğunu sanmıyorum. Çünkü tüm aile fotoğraflarında babası, annesi ve kendisi var. Buda KENDİSİNE minimum varoluş şartlarını sağladığını ve gerçek bir insan olduğunu ispatlıyor.
    Ancak benim fikrim; olayların bu kadar sanal alem ile ilintili olması, başlıca karakterlerinin bilgisayar tekniği ve programlama mantığına üst seviyede hakim olmaları vs. Elliot'un dünyayı bir seçimler dizisi (1-0 gibi) gibi görmesi, parayı bir işletim sistemi olarak tanımlaması beni şu fikre yönlendiriyor:
    Sırf kayıt düşmek için yazıyorum bence Elliot kendi bilincini bulmaya çalışan bir yapay zeka. Elliot'un uyuşturucu kullanması ise bu yapay zekaya dışarıdan müdahale edilmesi olduğunu düşünüyorum.
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebulabado -- 18 Şubat 2016; 19:25:39 >

• Güzel diziydi ama bağlanmayan noktalar vardı. Biri gerçekten anladıysa lütfen anlatsın.

Örneğin babası ekipçe veri merkezine rasperry yerleştirdiklerinde onla kulaklıktan konusuyordu ve ekipte babasının varlığından haberdardı. Hatta bekledikleri biri gelmeyince paniklediler falan. Sonra mesela ekip dağılınca zenci adamı tekrar gelmesi için ikna eden babasıydı. Sonra tyrell wellick babasıyla konuştu falan. bence çok gizem bağlanmayan nokta eklemişler.

Bir de tyrell elliot olamaz çünkü aynı anda iki yerde nasıl olacak ve tyrellın karısı, tanıdıkları ayrı, elliotun ayrı.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.