Şimdi Ara

Mr. Robot (2015 -2019 ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.830
Cevap
86
Favori
94.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahimyildirimfb

Bu dizi beni yoruyor

aynen
  • Bence dizi şuan güzel gidiyor evet ilk bölüm aşırı iyi bir başlangıçtı ama bu bölümlerin yavaş geçmesinin sebebi belki de bomba bir bölüme hazırlıktır 5 bölüm baya güzel olacak gibi gözüküyor fragmanda.Breaking bad e de aşırı laf ediliyordu yavaş işliyordu diye ama şuan en iyi dizilerden (bence en iyisi) yani diziye hala bir şans verilmeli bence
  • elliot'un sevgilisi blue mountain state adlı dizide de oynuyor, fena hatundur, meraklısı o diziyi de izlesin çok iyidir
  • İlk bölüm güzeldi, ikinci bölüm merak ettiriciydi. Üçte bozdu, dördü daha izlemedim. Ama kaliteli bir ilerleyişi yok açıkçası.
  • Dizi daha çok drama ve Elliot'un kafa yapısını açmaya başladığı için sıkıcı geliyor olabilir size ama tek nefeste bitiriyorum tüm bölümleri ve bu son bölüm ciddi anlamda bir doruktu dizinin en sağlam bölümü de denebilir
  • 3. Bölüm sonundaki hamile ablaya napiyordu arkadaş biri söyleyebilir mi acaba henüz 4. Bölümü izlemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mcp -- 23 Ağustos 2015; 17:17:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Lan 3. Bölüm sonundaki hamile ablaya napiyordu arkadaş biri söyleyebilir mi acaba henüz 4. Bölümü izlemedim

BDSM yapıyordu ne yapıcak yada şöyle söylim Grinin 50 Tonunu izlediysen anlarsın

• MOVE ME TO THE GODDAMNED WINDOW çok güldüm balığa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. bölüm güzel olacak gibi .
  • çöp dizi oldugunu daha ilk bölümde söyledim anca asosyal kandırır he he format atmayı öğrenen kendini mabedini koltuktan kaldırmadan pc başından zengin olacak sistemi değiştircek zannediyon hepiniz kralsınız
  • Belki de bunu anlatmak istiyordur dizi
  • 2 bölüm izledim dizi iyi gibi ama nereye götürcekler merak ettim bence dizideki oyuncu sayısı az ve olabilecekler sınırlı biraz daha karakter katmalılar bence
  • ilk bölümü izledim. apple'a diss atmışlar
  • İlk bölüme yaklaşan kalitesi vardı bu bölümün.
    @Ted Bundy Ayrıca gerçekleri gösteriyorlar. Gerçeklerle diss atamazsın.
  • Bölümlerin bomboş geçmesi izleyicileri sıkmaya başladı IMDb puanlarında da ciddi bir düşüş var ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum ellerinde böyle bir kurgu var çöpe atıyorlar
  • 4. bölüm fena değilmiş de
    şu elliot'un kafasının içine girdiklerinde baya error verdim ne oluyor diye, insan bi söyler içeri giriyoruz diye
  • Son bölümde error verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

MOVE ME TO THE GODDAMNED WINDOW çok güldüm balığa

sopranos'ta da vardı ona benzer sahne, yönetmen izlemişse , ordan çarpmış olabilir o sahneyi , hatta karakterler aynı durumdaydı o sahneleri yaşarken
  • bu elliotun nası bi kafası varya, bian beynim döndü 4. bölümde, ama sarmıyo artık, son iki bölümü zorla izledim, izlemeye devam edersemde 1. bölümün hatrına devam ederim, belki o sürükleyiciliğe tekrar ulaşabilir diye, umudum yok orası ayrı, baya balon olacak dizi böyle giderse

• 5.bölümün sonunda ki mektup olayını anlayamadım ayrıca şizofren felan değil bu adam diğerleri normal insanlarla konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 23 Temmuz 2015; 16:52:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.