Şimdi Ara

1000 TL ye Kadar Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Öncelikle Herkese İyi Günler 15 Gün İçinde Telefon Alıcam ve Çok Kararsızım. Aslında Zenfone 2 de Karar Kılmıştım Ama Şarj Sıkıntısı Olduğunu Söylüyor Kullananlar. Benim Telefonda Aradığım Özelliklere Göre Tavsiye Verirseniz Çok Makbule Geçer.
    - Şarjı 1 Günü Çıkarsın ( Pek Telefonla Konuşmam Wifi Sürekli Açık )
    - Tek Düşüşte Ekranı Falan Kırılmasın
    - Telefon Kasmasın ( Oyun Oynayan Biri Değilim Ama Elimdeki Samsung s5360 Artık Rehbere Girerken Bile Kasıyor Gına Geldi )
    - Kamerası İyi Olursa Sevinirim
    - Bilindik Marka Olursa Güzel Olur Servis Açısından
    - 4G Olsun
    Şimdiden Tşkler Tavsiyeleriniz İçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meg148 -- 18 Nisan 2015; 18:01:26 >

• Lg g2 en iyi secim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g2 benim bütçeyi biraz aşıyor 1200 tl sanırsam benim bütçem 1000 tl.
    Peki lg g3 beat önerirmisiniz ?
  • http://www.hizlial.com/sony-xperia-e4-beyaz/1065

• Hocam çevrende kullanan varsa birazda temiz ise note 3 alabilirsin bence. Geçen hafta bir arkadaşım 900 liraya note 3 sattı. Acil satması gerekti yeni cihaz için. Pişmanım almadığıma.
  • Meg148 M kullanıcısına yanıt
    lg g2 ama sd cart takılamıyor vede batarya çıkmıyor.
  • Bugün bir yakınıma xperia e4 aldım mediamarkt'dan fiyatı 550 tl internette 523 e falan gördüm.Sormak istediğiniz soru varsa alabilirim.Fiyatına göre gayet iyi.

Daha önce kendime xperia sp aldım1070 tl bir yıl oldu fiyatı 700 e indi telefona çok para verilmemeli ilk iki ay oyun falan herşeyi deneyeceksiniz sonra hevesiniz azalcak diğer herkes gibi normal uygulamaları kullancaksınız bunuda artık yukarıda verdiğim e4 gibi telefonlar fazlasıyla hallediyor.Vestel venüs de iyi kullandım kamerası kötü
    huawei ascend g7yi bir incele derim
  • G2 ve g7 en iyisi o butcenin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Meg148

Merhaba Öncelikle Herkese İyi Günler 15 Gün İçinde Telefon Alıcam ve Çok Kararsızım. Aslında Zenfone 2 de Karar Kılmıştım Ama Şarj Sıkıntısı Olduğunu Söylüyor Kullananlar. Benim Telefonda Aradığım Özelliklere Göre Tavsiye Verirseniz Çok Makbule Geçer.
    - Şarjı 1 Günü Çıkarsın ( Pek Telefonla Konuşmam Wifi Sürekli Açık )
    - Tek Düşüşte Ekranı Falan Kırılmasın
    - Telefon Kasmasın ( Oyun Oynayan Biri Değilim Ama Elimdeki Samsung s5360 Artık Rehbere Girerken Bile Kasıyor Gına Geldi )
    - Kamerası İyi Olursa Sevinirim
    - Bilindik Marka Olursa Güzel Olur Servis Açısından
    - 4G Olsun
    Şimdiden Tşkler Tavsiyeleriniz İçin

zenfone 2 kullanan kim hocam, yurtdışında mı?
  • forumdan kadirdaglar diye bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_sp

Bugün bir yakınıma xperia e4 aldım mediamarkt'dan fiyatı 550 tl internette 523 e falan gördüm.Sormak istediğiniz soru varsa alabilirim.Fiyatına göre gayet iyi.

Daha önce kendime xperia sp aldım1070 tl bir yıl oldu fiyatı 700 e indi telefona çok para verilmemeli ilk iki ay oyun falan herşeyi deneyeceksiniz sonra hevesiniz azalcak diğer herkes gibi normal uygulamaları kullancaksınız bunuda artık yukarıda verdiğim e4 gibi telefonlar fazlasıyla hallediyor.Vestel venüs de iyi kullandım kamerası kötü

e4ün ekranı falan sağllammı bide kamerası iyimi acaba ?
  • quote:

forumdan kadirdaglar diye bir arkadaş

nerden kaça almış biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

quote:

forumdan kadirdaglar diye bir arkadaş

nerden kaça almış biliyor musunuz?

Size Arkadaşın Direk Attığı Mesajı Kopyalıyorum.

kesinlikle haklısınız tuşlara ışık koyulmamasında

tlf daha dün akşam geldi

geldiğinde tlf çok hantal ve durmadan çalıştırma hatası alıyordum durduk yere youtube store vs programlarda hata alıyordum

tlf na restar attım ve eski hafıza kartını çıkarttım düzeldi şuan hiçbir sorun yok

şimdi antutu testi yaptım47 400 aldı

fiyat konusunda ise şöyle bilgi vereyim taiwan internet sitesinde 285 dolar fakat magazasında 320 dolar (mış)

bana 320 dolara geldi

konu linkide burda :http://forum.donanimhaber.com/m_101353419/mpage_13/tm.htm isterseniz attığı mesajları görebilirsiniz
  • hakan_sp kullanıcısına yanıt
    Ben de babama almayı düşünüyorum.
    Bir kaç sorum var, Teknosa da baktım ama sanırım telefonda sorun vardı, video çektim telefon kendine gelemedi, hiç izleyemedim, yükleniyor dedi kaldı öyle...

Kamerası nasıl, kaç mp, odaklama ve kalite nasıl, orta mı yoksa iyi mi?

Android kaç ile geliyor, 5 deniyor ama benim incelediğimde sanki 4.4 idi diye hatırlıyorum.

Hızı nasıl? Basit mi?

https://www.youtube.com/watch?v=jw-9nf5I-sI

bunu izleyin sağlamlığı görün bu vidyo almama sebep oldu xperia e4 bence kamera açısından fiyatına göre iyi,ama sizin beklentiniz nasıl bilemem birde ön kamerası iyi 2mp ama gayet güzel çekti,gidip mutlaka deneyin ön arka çekim yapın
  • En hesapli fiyattan xperia e4 cazip girdi piyasaya fiyatina gore hayli iyi,dahayukarilarda ise g7 yada onunda ustu zorlarsaniz G2 alabilirsiniz.

• Lumia'yı tarif etmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_sp

https://www.youtube.com/watch?v=jw-9nf5I-sI

bunu izleyin sağlamlığı görün bu vidyo almama sebep oldu xperia e4 bence kamera açısından fiyatına göre iyi,ama sizin beklentiniz nasıl bilemem birde ön kamerası iyi 2mp ama gayet güzel çekti,gidip mutlaka deneyin ön arka çekim yapın

Sağlam birşey fiyatına göre ama kamerası benim pek memnun etmedi. İş için kullanacağımdan kamerasıda önemli
  • LG G2 Ve Spigen Slim armor al.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.