Şimdi Ara

DİĞER MİLLETLER TÜRKİYE'Yİ NE KADAR TANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam çok ünlü değiliz ama bunlarınki de aşırı cahillik bence. İzleyin güzel videolar En çok bilinen takım Galatasaray bu arada

• Tamam genel kültür olarak bir miktar bilmeleri gerekir ama tanımayan insanlar için de onları yargılamak yerine dönüp kendimize bakmamız lazım.Bir özeleştiri yapmalıyız. Adam bizi niye tanısın ki? Adamlara ne satıyoruz? Adamlar bize hangi alanda ihtiyaç duyuyor?
    Evet beyler bunu duyduğunuz zaman şok olacaksınız ama BİZ KÜÇÜK BİR DEVLETİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Roshi -- 18 Nisan 2015; 16:17:57 >
  • Amerikalılar avrupada en fazla 3 ülkeyi bilirler onlarda böyle bir dünyadan soyutluluk vardır. Avrupalılara görede Avrupa birliği dışı biraz yabancıdır. Yunanistandan sonrası çorak sade memleketlerdir. Genel itibarı ile Türkiye dünya genelinde pek bilinmeye değer bir ülke değil maalesef. Gelişmiş ülkeler İngiltere fransa amerika çin japonya almanya italya bunların yanında Türkiye biraz sönük kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hindi
  • Fransadaki kır saçlı adamın tipinden belli kültürlü olduğu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar tanıyor !

DİĞER MİLLETLER TÜRKİYE'Yİ NE KADAR TANIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-202712E26 -- 18 Nisan 2015; 16:29:39 >
  • Gağatasağay

• Bizi internette ki halimizle tanımasınlarda o yeter.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 0:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

Bazi sahsiyeyler demiski tr yi bilmek zorundalar mi ? O zman neden tum avrupa birlesip haçli seferleri yaptilar ?

Vay kardeşim çok güncel örnek verdin, helal sana

İşte bu kafa RTE'nin SOMA maden kazasını, İngilterede 1862'de meydana gelen kaza ile kıyaslamasıyla aynı kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Roshi -- 18 Nisan 2015; 17:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Fransadaki kır saçlı adamın tipinden belli kültürlü olduğu.

O adamın bilmediği soru kalmadı
  • budapeşteye başkent dedi ya la
  • videolardan çıkardığım sonuç şu bizim için kenya vs neyse onlar içinde biz öyle birşeyiz sanırım.
  • Saçmalanmış biraz.

Türkiye'yi okumuş herkes bilir Avrupa'da, Amerika'da. Türkiye'nin bilinmemesi imkansız.
  • biz sanki tam kapasiteyiz de..

sanki bütün avrupa başkentlerini biliyoruz bütün avrupa liderlerini biliyoruz da elalemden dandik türkiyeyi bilmesini mi bekliyoruz? bilmedi ne kaybetti adam refah içinde yaşıyor isterseniz cahil deyin..
  • adamlar iyi kötü bişeyler söylüyor. biz daha beteriz. yoldan geçenlere sorsak şiliyi filan kaç kişi bilecek. hatta onu geçtim kıbrısın yerini bilmeyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

adamlar iyi kötü bişeyler söylüyor. biz daha beteriz. yoldan geçenlere sorsak şiliyi filan kaç kişi bilecek. hatta onu geçtim kıbrısın yerini bilmeyenler var

Kesinlikle katılmıyorum. Çok daha fazla şey söyleyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

quote:

adamlar iyi kötü bişeyler söylüyor. biz daha beteriz. yoldan geçenlere sorsak şiliyi filan kaç kişi bilecek. hatta onu geçtim kıbrısın yerini bilmeyenler var

sen söyleyebilirsin belki ama bunu genele vurduğunda durum çokta iç açıcı değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

quote:

sen söyleyebilirsin belki ama bunu genele vurduğunda durum çokta iç açıcı değil.

Texas Sharpshooter Fallacy kullanılmış bir video bence. 1000 kişiye sormuşlar 20si egede demiş onları koymuşlar belli olmasın diye 2 tane de doğru cevap atmışlar

• Bilenler kültürlüdür , bilmeyenler normal insan. Adamların bizi bilmesi için bir neden yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.