Şimdi Ara

Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara Renk #Beyaz Model #iPhone 5S Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    22 Ağustos 2014'de aldığım Mobiltel (AVEA) çıkışlı iPhone 5S 16GB Silver cihazımın tuş problemi ve şarj cihazı problemi yüzünden Istanbul Akasya Apple Store'den değişimi 17.04.2015'tarihi itibariyle onaylandıç
    Jelatinli sıfır hat takılmamış açılmamış cihaz ve daha jelatininde şarj cihazı mevcut.

Cihazımın Apple logo çıkartmasından iğnesine , kulaklığına (1 kez kullandım) kadar tüm aksesuarları mevcut sorunsuz.
    Yanında 3 tane de kılıf hediye vereceğim alan arkadaşa.

Ayrıca 22 Ağustos 2016'ya kadar Teleservice garantilidir.
    16 AY GARANTİLİ

Apple Store, TeknoSA gibi yerlere bakarsanız cihazın sıfır fiyatının 2049₺ olduğunu göreceksiniz. Fiyatım makul. Sadece 8 ay eksik garantili sıfır cihaz alıyorsunuz.

Maddi imkanlarım biraz daha yükseldi iPhone 6 16GB Silver almayı düşünüyorum. Takas sadece iPhone 6 Gold veya Silver 16 GB

Dipçe: Telefoncu değilim. Öğrenciyim. Ankara içi elden teslim

FİYAT: 1750 ₺

(Fotoğraflarını ekleyemedim.)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu Sıfır Jelatinli 16 Ay Garantili iPhone5S 16GB Silver Kutulu

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Swap cihaz o paraya gitmez,garanti az,faturadaki ve cihazdaki imei uyuşmuyor,satarkende problem..1450 1500uygundur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (0216) 250 7100 AppleStore Akasya'nın telefon numarası. Arayın görüşün. Sizin SWAP dediğiniz cihazın sıfır kutudan çıkanla farkı varsa söz 1450'ye vereceğim size.
    1650 fiyat teklifi geldi bugün 2 tane. Demek ki herkes sizin gibi düşünmüyor :)
    Ben 5S alacak olsam kaçırmazdım. Fazladan 8 ay garantiye 300 lira fazla neden ödeyeyim ki ? 300 lira askari ücretli çalışanın 10 günde ancak kazanabildiği bir mebla. En azından benim için öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinAkyol2

(0216) 250 7100 AppleStore Akasya'nın telefon numarası. Arayın görüşün. Sizin SWAP dediğiniz cihazın sıfır kutudan çıkanla farkı varsa söz 1450'ye vereceğim size.
    Ben 5S alacak olsam kaçırmazdım. Fazladan 8 ay garantiye 300 lira fazla neden ödeyeyim ki ? 300 lira askari ücretli çalışanın 10 günde ancak kazanabildiği bir mebla. En azından benim için öyle.

1650 teklif geldiyse arkana bakma millet 1800-1900 e 4-5 aylık yurt içi temiz 6 satıyor
    Swqp cihaz sıfır kutudan çıkanla aynı değil
    Her biri farklı cihazların parçalarından oluşturulmuş bir nevi sıfır cihaz haline getirilmiş cihazdır

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkcenter

quote:

(0216) 250 7100 AppleStore Akasya'nın telefon numarası. Arayın görüşün. Sizin SWAP dediğiniz cihazın sıfır kutudan çıkanla farkı varsa söz 1450'ye vereceğim size.

1650 teklif geldiyse arkana bakma millet 1800-1900 e 4-5 aylık yurt içi temiz 6 satıyor
    Swqp cihaz sıfır kutudan çıkanla aynı değil
    Her biri farklı cihazların parçalarından oluşturulmuş bir nevi sıfır cihaz haline getirilmiş cihazdır

Beyefendi benim kimseye yalan borcum yok. Buyurun numarası. Arayalım, öğrenelim.
    Fabrikadan çıkan bir kısım cihaz kutulanıyor bir kısmı kutulanmıyor, değişim için AppleStore'lara veriliyor.
    Birebir AppleStore çalışanından aldığım bilgidir. Ondan iyi hiçbirimiz bilemeyiz diye düşünüyorum. Varsa kafanızda soru işareti arayın sorun.
    1800 liraya yurt içi eziksiz çiziksiz Gold ya da Silver iPhone6 getirin 1550'ye veriyim bu cihazı size.

• Ayrıca yorum yapmadan önce birazcık araştırırsak bilgi kirliliği olmaz. Değişim cihazları burada da açıklanmış.İyi günler.
    http://forum.donanimhaber.com/m_95560719/tm.htm

• Ya hocam tamam siz haklısnız orda çalışanlara kaldıysan yandın
    Birinin söğlediyini diğeri yalan diyor kimin ne bildiyi belli deyil
    Değişim yapılan iphone 6 swap cihaında eski kullanıcıların bilgileri vardı kabak gibi zorluda
    Ekranın sağ üst kısmıda kir vardı
    Bu konu daha önce forjmda defalarca konuşuldu swap cihaz sıfır üretilmiş cihaz "DEĞİL"
    Getir alırım mevzusuna gelince öğle bedava iş yok takip edeceksin 2. El bölümünü bulacaksın alınık ilanı açtım kaç kişi 1800 den teklif verdi
    Ben kendim 3 gün önce dıfır kutu avea cihazını 2100 e sattım
    Bu forumda kimse sizin cihaza o istediyiniz rakamı vermez
    Malınızı kötülemiyorum yanlış anlamayın ama herşeyin nir edrri ve piyasası var 1400-1500 arası satılırsa forumda şükret
    Gene kıza bilirsin ama bekleyelim görelim ilanınızıda devamlı takip edeceyim bakalım ne zaman satılacak

• Bişeylere kusur bulcaksak başlayayım ben de.
    1."deyil" olmayacak "değil" olacak.
    2.si iCloud denilen bişey var. Eski bilgilerinin olması doğal.
    3.sü bırak senin mesajlarından etkilenip alacak kişi bile vazgeçeceğine benim işimin olacağı varsa da oldurmayacağına daha faydalı konularda gezin.
    Benim sana bi zararım yoksa senin de bana olmasın. Alıcının fazladan vereceği parayı sen ödemeyeceksin.
    4. ve son olarak "edeceyim" değil "edeceğim"

• quote:

Bişeylere kusur bulcaksak başlayayım ben de.
    3.sü bırak senin mesajlarından etkilenip alacak kişi bile vazgeçeceğine benim işimin olacağı varsa da oldurmayacağına daha faydalı konularda gezin.
    Benim sana bi zararım yoksa senin de bana olmasın. Alıcının fazladan vereceği parayı sen ödemeyeceksin.

Mobilden giriyorum farkındaysan yazım hatalarını çok dikkate alacaksanız türk dil kurumuna öğretmen olarak başvuruda bulunun
    İsrerimki herkez gönlündeki rakama ürünlerini satabilsinler ama olmadımı olmuyor işte
    Ayrıca benim haricimde başka arkadaşlarda satılamayacağını vurgulamışlar
    Uzatmanın anlamıyok inşallah satarsınız

• Yazım hatalarına dikkat etmek öğretmen olmayı gerektirmez. Dilimizi düzgün kullanmamız vatandaşlık görevimizdir.
    O T yi de büyük yazarsak ..

Tamam da bırak satılıp satılmayacağını ben anlayayım. Konu başlığı "Sizce ne fiyat olmalı?" olsa anlarım.
    Ben bi fiyat belirlemişim. Uyarsa alırsın, uymazsa laf ebeliği yapmaya gerek yok. Hala üsteliyorsun arkadaş. Amacı çözemedim.
    Daha fazla polemiğe girmek istemiyorum seninle.

• quote:

Bişeylere kusur bulcaksak başlayayım ben de.

Bişey değil,Birşey
    Bulcaksak değil,Bulacaksak.

• 1680₺'ye satıldı cihaz. Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.