Şimdi Ara

Oldukça etkili kumlama giderme için hazırlanan Noiseless kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oldukça etkili kumlama giderme için hazırlanan Noiseless kullanıma sunuldu 

Mac sistemler için hazırladığı gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamaları ile tanıdığımız firmalardan Macphun, ileri düzey kumlama giderme vaat eden yeni uygulaması Noiseless'ı resmi olarak kullanıma sundu.

OSX 10.8 ve sonrası Mac bilgisayarlar ile çalışma göstererek yüksek ISO değerlerinde fotoğraflar üzerinde oluşan istenmeyen kumlamayı (Noise) giderme noktasında görev yapan Macphun Noiseless, içerisine yüklenen fotoğrafların EXIF bilgileri üzerinden hangi makine ile çekildiği algılayabiliyor ve buna göre ayarlamalar yaparak birçok detay ile ilgilenmek zorunda kalmadan oldukça iyi sonuçlar sağlayabiliyor. Hazır kumlama temizleme seçenekleri yanında profesyonel kullanıcılara ince ayarlar da sunan uygulama, detayları koruma noktasında da tatmin edici sonuçlar sağlayabiliyor.

Macphun Noiseless, 37,99 TL fiyat etiketiyle buradan ya da direkt olarak Mac App Store üzerinden elde edilebiliyor.

• PC içinde lazım

• Başlık baya zorlama olmuş. Orjinalinden çevirmeye bu kadar uğraşmasanız da olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

PC içinde lazım

Pc için benzeri neat image var, photoshop plugini vs. de var. Oldukça başarılı, ben yıllardır kullanıyorum.

http://www.neatimage.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Başlık baya zorlama olmuş. Orjinalinden çevirmeye bu kadar uğraşmasanız da olur...

Hangi kısım zorlama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık devrik olmuş gibi."Kumlama giderme için hazırlanan oldukça etkili Noiseless kullanıma sunuldu" olsa daha düzgün olabilir.

• ozturert kullanıcısına yanıt
    "Oldukça etkili kumlama giderme" okurken bile kulağımı tırmalıyor...
  • E30a Biner Yan Yan Gider kullanıcısına yanıt
    Aynen... Bir de kumlama kelimesi çok saçma... Kumlanma dese yine eyvallah. Resimdeki gürültüden bahsediliyor ancak "kumlama" kelimesi zorlama bir çeviri.
  • quote:

Tümcenin yapısı öyleymiş hakikaten şimdi farkettim Aslında dilbilgisi kurallarına göre doğru, sadece daha iyi söylenebilir.

• Program güzelmiş.
    PC içinde mutlaka yerini almalı görüşüne katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Tümcenin yapısı öyleymiş hakikaten şimdi farkettim Aslında dilbilgisi kurallarına göre doğru, sadece daha iyi söylenebilir.

Nasıl kumlama oldukça etkili kumlama. Sıfat kelimenin soluna gelir bu başlıkta oldukça etkili öğesi kumlamayi etkilemektedir. Ama anlatılmak istenen programın oldukça etkili olduğudur. O yüzden başlık yanlış yazılmıştır. Ben bu şekilde analiz ettim.

Bence doğrusu şöyle olmaliydi
    kumlama giderme için hazırlanan oldukca etkili Noiseless kullanıma sunuldu

• windows için böyle bir program var mı kaliteli?

iso 6400 raw foto var elimde baya
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    DxO Optics Pro 9 Pro'nun Prime özelliği bugüne kadar gördüğüm en iyi kumlanma giderici. Arada bir ücretsiz lisans dağıtıyorlar, çıkınca kaçırma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

DxO Optics Pro 9 Pro'nun Prime özelliği bugüne kadar gördüğüm en iyi kumlanma giderici. Arada bir ücretsiz lisans dağıtıyorlar, çıkınca kaçırma derim.

eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.