Şimdi Ara

Ford Focus debriyaj balatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
23.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • mrb arkadaşlar 2004 model focusum var bu arabayı 2. el aldım debriyaj balatası acayip yukarda kavrıyodu servise gittim 700-800 ytl arası fiyat verdiler.bende dışarda bi tamirciye yaptırdım 300 ytl ye bitti olay 2 marka vardı debriyaj balatası olarak look ve adını hatırlamadığım marka bu tamirci bana adını hatırlamadığım parçayı taktı :) neyse ben balatayı değiştirdim debriyaj istediğim gibi oldu yukarda kavrama olayı bitti ben bu işlemi yaptıktan 2 gün sonra arabayı bi arkadaşıma verdim 1 gün onda kaldı arabayı aldığımda debriyaj yine yukarda kavrıyodu yaptırdığım tamirci bişey yok dedi başka yere götürdüm debriyaj yemiş dedi.1 günde nasıl oluyor abi dedim istesen 1 dk da bile yiyebilirsin dedi neyse benim kafama takıldı bu olay ve araştırdım focusların orjinal balatasının look marka olduğunu öğrendim ve başka bir tamircide 250 ytl ye bitirdim olayı debriyaj yine aşşağı indi çekiş güçlendi flan neyse bunuda yaptıktan 2 hafta sonra debriyaj tekrar yukarda kavramaya başladı ya ben psikolojik olarak çok taktığım için bu konuyu öyle hissediyorum yada gerçekten bi sorun var bi debriyaj balatası 1 günde yada 2 haftada böyle olması çok garip ya kartal arabamız var araba 96 model arabanın debriyaj hala güzel ve ben onu çok deli kullanırdım bu focusun üzerine o kadar titriyorum o kadar sorun oluyo bu sorun bitek bende mi var yoksa focuslarda debriyaj normaldede biraz yukardamı kavrıyo yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.