Şimdi Ara

2si1 'Halkın' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde yine teknoloji ve oyun dünyasının öne çıkan haberlerini yorumluyoruz. PC satışları düşüşte, Mortal Kombat X modlandı, GTA 5'i sanal gerçeklik aksesuarları ile deneyin, İspanya'da hologramlı eylem gerçekleştirildi ve fazlası...

• İlk yorum benden olsun. İyi seyirler :)

• Sabahlar olmasın izleyelim bakalım.

• 3. yorum :'(

• Apple watch alana da saygı duyuyorum ama ölü doğdu bence oculus rift ile korku oyunu oynamak isterim mesut reyiz bi ara ayarla ofiste isteyene saat başı kirala parayı kırarsın bu işleride bırakır yengeyide alır tatile çıkarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr xXx -- 18 Nisan 2015; 7:54:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyelim bakalım
  • haberler güzele benziyor. izleyek görek.

• günler o okadar kısaldıki daha dün izlemişim gibi 2si1 i

• Mstar gibi oyunları da tanıtacaklar mı

• 2si1 'Halkın' Teknoloji ve Oyun Programı
    2si1 'Halkın' Teknoloji ve Oyun Programı

• sayısını sonra yazarm , yorum
  • gece bakarım artık

• güzel

• Abi drone konularını direk geçiyorum.!! Artık drone, drone sıktı.

• izlemeden uyuyamayacağım! :D:D:D

düzeltme:
    Mesut bey kısa kısalar çok hızlı oldu sanırım. Kapanışı demiyorum bile.

45 dk çok kısa aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 17 Nisan 2015; 23:31:23 >
  • Eeee... ps4 kullanıcıları nabersiniz, şimdi biz pc kullanıcılarını izliyor musunuz. Malum GTA5 show asıl şimdi başladı gelsin modlar, yamalar. vs... Şimdi kıskanan ps ciler olacak. :))))

• haftaya canlı yayın bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: prodigy842

Eeee... ps4 kullanıcıları nabersiniz, şimdi biz pc kullanıcılarını izliyor musunuz. Malum GTA5 show asıl şimdi başladı gelsin modlar, yamalar. vs... Şimdi kıskanan ps ciler olacak. :))))

Yaşın büyük ihtimalle 13 falan. Yazdığının hiç bir anlamı yok. Playstation'da oynayan insan bu oyunu iyi grafiklerde oynacağını biliyordu ama asla iyi bir PC olamyacağını da biliyordu. Bu bir tercih meselesi, bunu anlamanı bekliyorum. Çıkıp sana adam 2 yıldır oynadığını ya da 6 aydır oynadığını oyun bıktığını söyleyebilir, bunu bir düşün.

• arka plan videosunda 12:25 ten sonra mesut cevikin kafasının hizasında üstten geçen cisim ne UFOMU ? duron olmadığı kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

quote:

Orijinalden alıntı: prodigy842Eeee... ps4 kullanıcıları nabersiniz, şimdi biz pc kullanıcılarını izliyor musunuz. Malum GTA5 show asıl şimdi başladı gelsin modlar, yamalar. vs... Şimdi kıskanan ps ciler olacak. :))))
    Yaşın büyük ihtimalle 13 falan. Yazdığının hiç bir anlamı yok. Playstationda oynayan insan bu oyunu iyi grafiklerde oynacağını biliyordu ama asla iyi bir PC olamyacağını da biliyordu. Bu bir tercih meselesi, bunu anlamanı bekliyorum. Çıkıp sana adam 2 yıldır oynadığını ya da 6 aydır oynadığını oyun bıktığını söyleyebilir, bunu bir düşün.

Son cümle tarihi ayar :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.