Şimdi Ara

S6 ve S6 Edge için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
27
Favori
36.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz yeni çıkmış da olsa eğer herhangi bir sıcak fırsat görürseniz lütfen hemen paylaşın. Direk almayı düşünüyorum S6 Edge modelini şöyle 2600 civarına düşebilirse.

• Acale etmeyin 2-3 aya 2000 lira altina iner klasik samsung bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Acale etmeyin 2-3 aya 2000 lira altina iner klasik samsung bu

Edge 2000 olur mu diyorsunuz paralelde ?
  • Şuan s6 için en uygun fiyat istanbul bilişim gözüküyor samsung türkiye garantilihttp://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-galaxy-g920-s6-32-gb-siyah-dist-cep-telefonu-fiyati,155149.html

Ayrıca piyasa telefona doydu ustelik bi telefona 2000 -3000 tl verilcek yeni ozellikler gelmiyor

İnsanlarda dogal olarak pek bi ozellik yok yenilik yok neden o kadar para veriyimki demeye basladi

En basitinden telefonlarin sarj problemi cozulmeli her gun sarja bagimli kalmak can sıkıci

Bir telefona 2 -3 bin vermek icin

Oncelikle en az 3 gun ortalama duzeyde calisilmasina ragmen telefon hic sarjantakilmamali

3d gozluk takilip oyun film izlenmeli

Hologram teknolojisi olmali

Saglam olmali

Su bazli elektronik devre ile karton gibi katlanilir olmali

Gunes enerjisiyle sarj olmali

Bu ozellikler olmadigi surece neden telefon alalimki hepsi birbirinin aynisi

• Takip

• En az 300 iner paralelde. Tabi ilk başta paraleller de pahalı olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletimizin evinde yiyecek yemegi olmaz asgari maasla 3 bin liralik tel almaya calisir

• Dun televizyonda reklamini gormustum kipadirektte s6 2399 lira yaziyordu internette bulamadim acikcasi ozellik olarak iphone 6dan cok daha iyi olmasina ragmen iphone 6dan daha ucuz olmadigi surece satilmasi zor insanlarda onu alana kadar iphone alirim dusuncesi var ki ben de alacak olsam 3 ay sonra 500 lira ucuzlayacagini bildigim samsung yerine iphone alirim 5s bile hala 2000 liradan satiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Dun televizyonda reklamini gormustum kipadirektte s6 2399 lira yaziyordu internette bulamadim acikcasi ozellik olarak iphone 6dan cok daha iyi olmasina ragmen iphone 6dan daha ucuz olmadigi surece satilmasi zor insanlarda onu alana kadar iphone alirim dusuncesi var ki ben de alacak olsam 3 ay sonra 500 lira ucuzlayacagini bildigim samsung yerine iphone alirim 5s bile hala 2000 liradan satiliyor

Yalan hocam onlar. Paralel ithalatla ucuzluyor sadece. Note 4 ne kadar ucuzladı mesela paralel dışında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Milletimizin evinde yiyecek yemegi olmaz asgari maasla 3 bin liralik tel almaya calisir

Maalesef güzel bir tesbit.
  • Paralel ith cihazlar geldi mi acaba? Bakalım cihaz kaç ay içinde ucuzlayacak.
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    benim anlamadığım asgari ücretliler 2-3 binlik tlefonları nasıl alıyor..
  • Mediamark ta gördüm kenarı ekran olan hangisi edge sanırım, ya arkadaş ne güzel ekranı var onun, çok beğendim.

Ama asla o parayı vermem, her nekadar dolar artmış olsa bile bir telefona 800 tl'den bir kuruş fazla verilmez bence.

• kardeşim gözünü sevim samsunga zaten para verilmez bu kadarı hiç verilmez ha illa verecem diyorsan da 2 3 ay bekle baya iner bi süre oralarda durur sonra yavaş yavaş iner bknz note 4 note 3 s5 hep örnek
  • görünen o ki s6 da fazla tutulmayacak s5 gibi

• note 4 ucuzlamadı ki.

piyasaya girisi 2200-2250 falandi, suan da 2000-2100 civari.

s6 s7 cikinca, note 4 de note 5 cikinca ucuzlar anca.
  • Az bekleyin fiyatları patır patır düşecek...
    note serisinden bile pahalı çıkmışken S serisi emin olun fiyat olarak çabuk dibe vuracak..
    çevremde gözlemlediğim, eskiden samsung yeni modelde böyle uygun fiyatlı şöyle uygun fiyatlı diyip değiştiren adamlar aynı cihazlarla 2 seneye doğru koşar oldu :P
    samsung bu fiyat politikasıyla yerini Lg ve Sony e android piyasasında yerini kaptırır benden söylemesi...
  • Samsung 6 ayda bir yeni telefon çıkararak milleti sömürüyor. S3 ilk çıktığında aldım 6 ay sonra s4 çıktı. S5 aldım eylülde şimdi s6 çıktı. Haliyle elimdeki telefonların değeri çok düşüyor. Bundan sonra iphone alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

Samsung 6 ayda bir yeni telefon çıkararak milleti sömürüyor. S3 ilk çıktığında aldım 6 ay sonra s4 çıktı. S5 aldım eylülde şimdi s6 çıktı. Haliyle elimdeki telefonların değeri çok düşüyor. Bundan sonra iphone alacağım.

S serileri yılda bir çıkıyor. S3 2012 nisan s4 2013 nisan dolayısıyla yanlış konuşuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.