Şimdi Ara

Dünya Çapında Gerçekleşecek PES Organizasyonunun İstanbul Ayağı Başlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliği ile Türkiye ve Dünya çapındaki PES organizasyonunun İstanbul ayağı başlıyor. Düzenlenen etkinlik kapsamında birinci olan katılımcı Konami’ nin global olarak her yıl düzenlediği ‘PES Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanacak. Birinci hem UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı heyecanına ortak olmak, hem de maç öncesi bu benzersiz atmosferde yarışarak adını duyurma şansı yakalamak için Berlin’e gidecek. PES Dünya Finali , UEFA Şampiyonlar Ligi Finali ile aynı gün, yani 6 Haziran 2015’te, final maçından önce Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak.

Futbol oyunlarına gönül vermiş oyuncuların katıldığı PES2015 elemelerinin Eskişehir ve Ankara ayağı geçen haftalarda gerçekleşti. Farklı etkinlikler ve sürpriz hediyelerin olduğu turnuvaların İstanbul ayağı 18-19 Nisan tarihlerinde 12:00-19:00 arası Cevahir AVM Teknosa’da gerçekleştirilecek. Final maçları 19 Nisan Pazar günü saat 16:00’da başlayacak.

Turnuvaya bu adresten kayıt olabilirsiniz.

• oyundaki bütün hataları kullanan robotumsu insanların turnuvası

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bi isin icinde aral varsa 8 kere dusunun derim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • para verseler gidip oynamam şu çöpü.
  • Fifa varken bunu oynayan var mı gerçekten iyi mide varmış millette...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi bir organizasyon yapında sizin sevdiğiniz oyunların turnuvalarına katılsın insanlar, boş laf ve yorumdan başka bir katkınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiki -- 17 Nisan 2015; 22:41:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Başvuruda bulunmuştum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 13 icin boyle bir sey oldugunu bilsedim ve buna katilsaydim dünya sampiyonu olmustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılsam kazanırım diyen ama üşengeçliğinden gidemeyen bir insanım. eminim çoğu kişi de bulurum aynı bu kafada.
  • Fifa varken bunun turnuvasını da anca aral yapar zaten.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Pes bozuldu gercekten ya zevk vermiyor ahhh pes 13 bi harika umarim pes 16 olur da oynariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.