Şimdi Ara

Başkası benim numaramı kullanarak mesaj atmış.Yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
8.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , dün akşam tanımadığım birisi kendisine benim numaramdan mesaj atıldığını iddia etti.
    Sonra whatsapp tan mesajın görüntüsünü gönderdi ve benim numaramdan gelmiş gibi gözüküyodu.
    Şok oldum, kadın da savcılığa vereceğini söyledi.Böyle bişey nasıl olabilir sizce ?

• Kadin istedigi kadar savciliga versin sen atmamissan o mesaji sorun yok,operatorunden konum ve o gunku mesaj listen ve icerigi savcilik tarafindan istenir, varsa cikar zaten yoksa yoktur yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Kadin istedigi kadar savciliga versin sen atmamissan o mesaji sorun yok,operatorunden konum ve o gunku mesaj listen ve icerigi savcilik tarafindan istenir, varsa cikar zaten yoksa yoktur yani.

sağol hocam içim rahatladı biraz. Yalnız ben avea ile de görüştüm . 2 yolla olabileceğini söylediler. Avea online işlemlerden ya da telefon a indirilen bi programda virüs varsa o şekilde olabiliyomuş.

Benim korkum eğer telefondaki bi program üzerinden attıysa mesajı , o zaman benden gelmiş gibi çıkar mı kayıtlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

Kadin istedigi kadar savciliga versin sen atmamissan o mesaji sorun yok,operatorunden konum ve o gunku mesaj listen ve icerigi savcilik tarafindan istenir, varsa cikar zaten yoksa yoktur yani.

sağol hocam içim rahatladı biraz. Yalnız ben avea ile de görüştüm . 2 yolla olabileceğini söylediler. Avea online işlemlerden ya da telefon a indirilen bi programda virüs varsa o şekilde olabiliyomuş.

Benim korkum eğer telefondaki bi program üzerinden attıysa mesajı , o zaman benden gelmiş gibi çıkar mı kayıtlarda ?

Uygulamanın attığı mesajlar direk gönder gönderilmiş gibi görünmez
    Sıkmayın canınızı

• Caferhan in dedigi gibi sana aitmis gibi gorunmez dostum icin rahat olsun aveanin sistemleri allahtan vodafone dan daha iyi sorun olmayacaktir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.