Şimdi Ara

Tanklı Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Özellikli YAZICI TAVSİYESİ ACİL !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaşlarım elimde bulunan 2 yıllık HP F4280 Yazıcıma kartuş almaktan kartuşlara boya doldurmaktan bıktım usandım...

Şimdi bana Tanklı yazıcı tarayıcı fotokopi özelliklerine sahip yazıcı lazım

Aklımdaki modeller EPSON L355 Wİ-Fİ ÇOK FONKSİYONLU TANKLI YAZICI
    EPSON L 210 ÇOK FONKSİYONLU TANKLI YAZICI

Şimdi hemen bozulmayacak fazla uğraştırmayacak fiyat olarakta uygun yazıcı lazım

ben bu yazıcıyı dükkanımda renkli renksiz yazıcı fotokopi ve tarayıcı olarak kullanmayı düşünüyorum ...

Bana görüş ve önerilerinizi bildirir beni bu konuda aydınlatırsanız size minnettar kalırım ...

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, gayet açık net belirtmişsiniz ihtiyacınızı.. Birazdan sizin mesajınıza bir grup arkadaş gelip "x modeli al yandan tank takarsın, x'i ne alacan y modeli al tonerini doldurusun" gibi önerilerde bulunacaklardır ama sanırım siz orijinal ürün kullanmak istiyorsunuz..

L210; tarama + fotokopi yeterli ise bu model biçilmiş kaftan sizin için.. Fiyatı da Teknosanın bazı mağazalarında 350tl civarındaydı iyice bakmak lazım ama..
    L355; fotokopi + tarama ve Wi-Fi olsun istersen L355 model var piyasada.. Bu cihazıda 600tl'den aşağı bulamazsın..
    L550; tarama+fotokopi+faks ve etherner-network olsun istersen L550 modeli 800-850 tl seviyesinde..

*not: L355 ve L550 kutusundan 2 adet hediye siyah mürekkep şişesi çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.