Şimdi Ara

Batman vs Superman Filminin İlk Videosu Sızdı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Comic Con 2013'te duyurulduğunda tüylerimizi diken diken eden Batman vs Superman filminden ilk tanıtım videosu nihayet geldi. Her ne kadar sızıntı olsa da 22 Nisan'da bu videonun kaliteli versiyonu da teşrif edecek. 

Zamanlama olarak oldukça stratejik bir dönemde sızan bu tanıtım videosuna baktığımızda filmin beklendiği gibi karanlık bir atmosferde geçeceğini görüyoruz. "Dünyadaki en güçlü adamın böyle bir tartışmanın odak noktası olması şaşırtıcı değil mi?" mottosu ile açılışını yapan bu tanıtım videosunda önemli ipuçları bulunuyor. Öncelikle bu sözleri söyleyenin kim olduğu tam olarak belirtilmemiş ama tahminimiz Lex Luthor olabileceği yönünde.

Gotham silüeti ile süslenen ve tartışmaların ayyuka çıktığı bu sahnelerden sonra Ben Affleck ve Batman kostümü kendini gösteriyor. Tabi hemen öncesinde yer alan Superman'in ilahlaştırıldığı ve "False God" temalarını da es geçmemek lazım. Videonun bu noktasında birkaç aksiyon sahnesine yer verilse de bitirici konuşma videonun sonuna saklanmış. "V", "VS" tartışmaları olsa da bu filmde Batman ve Superman'in karşı karşıya geleceği biliniyordu. Bu videodan sonra ise bu durum kesinleşmiş oldu.

Son sahnede karşı karşıya gelen iki süper kahramandan Batman'in "Söyle bakalım kanın akıyor mu? Akacak!" sözleri ile sona eren video bu sahnesiyle de oldukça konuşulacağa benziyor. Dawn of Justice Mart 2016'da karşımıza çıkacak.

• Superman fanları nefret etsede ben Frank Miller'ın Batman'ini seviyorum,heyecanla bekliyoruz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ya biraz garip bi konu olacak Gibi. Superman insan üstü özelliklerde bi adam olmasına rağmen Batman sıradan bi insan değil mi? Nasıl karşı karşıya gelecek bunlar? Gerçi hikayeyi görmek lazım. Hikayeye bunu nasıl yedirirler bilemiyorum ama şimdilik saçma duruyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1094ali1094

Ya biraz garip bi konu olacak Gibi. Superman insan üstü özelliklerde bi adam olmasına rağmen Batman sıradan bi insan değil mi? Nasıl karşı karşıya gelecek bunlar? Gerçi hikayeyi görmek lazım. Hikayeye bunu nasıl yedirirler bilemiyorum ama şimdilik saçma duruyor.

Şu cümleyi araştırırsan yeterli olacaktır :)

"i want you to remember the one man who beat you"
  • ya kusura bakmayında, star wars ve bu haber film haberi. oyun haber, inceleme ekran görüntüleri konusunda gözüküyor forumda. konu yanlış yerde :)
  • Zaten bu filmin daha önceden çizgi filmi yapılmıştı çizgi filminde de batman özel zırh giyip Superman'i dayak manyağı yapıyordu.

• Sahiden konu yanlış yere açılmış doğru bölüme taşiyin. Şaka bir yana film haberlerinin burada işi ne? Star Wars'u anlarım oynu yolda falan filan da batman v superman ne alaka?
  • Filmin Dark Knight Returns'un hikayesi ile alakası yoktur sadece kavgada orada ki zırh kullanılmıştır.Ayrıca Frank Miller denen herif tam bir fanboydur.Gereksiz yere Batman'i yüceltmiştir.Bir Superman fanı olarak söyleyebilirim ki sondaki cümleye bittim.Çok gaza getirici bir laftı.Umarım filmde Superman/Batman kavgası beraberlikle sonuçlanır da iki tarafın fanları da üzülmez

• Bu arada sitede filmlerin haberlerinin yapılması çok güzel olmuş.Bu tür devam etmeniz dileğiyle...

• Kulaksız batman da bi tuhaf duruyor yahu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 1094ali1094

Ya biraz garip bi konu olacak Gibi. Superman insan üstü özelliklerde bi adam olmasına rağmen Batman sıradan bi insan değil mi? Nasıl karşı karşıya gelecek bunlar? Gerçi hikayeyi görmek lazım. Hikayeye bunu nasıl yedirirler bilemiyorum ama şimdilik saçma duruyor.

Supermanin zaafı var:Kripton. Ama Batman'in; Alfred'den başka zaafi yok. Batmanda bu zaafi Supermana karsi cok iyi bir sekilde kullaniyor.The Dark Knight returns cizgi-film izleseydin ne demek istedigimi anlardın.

Iyi Forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman Joker'i patakladıktan ve yakaladıktan sonra Alfred'in yanına gidip dikiş attırır. O arada Superman süper hızı ile Batman'in boynunu kırar. R.I.P Batman. Batman buna hazırlıklı mı? Işık hızında uçabilen bir adamı yenebilir mi? Tamam Spectre'yi tehdit edebilir ama Batman bir İNSANIN gelebileceği en üst noktadır. Superman apayrı bir noktada. Kriptonit'e de gelirsek, IGN'in Batman vs Superman diye bir makalesi vardı. Oradan bakın. Her yeri Kriptonit olan Batman'i önemli yerlerine vurup felç ederek her yerini kurşun ile kaplıyordu. Supo Kriptonit geldi diye hemen yatacak değil, dayanır.

• lanet olası bir zorluğu var hadi gidelim robin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Sahiden konu yanlış yere açılmış doğru bölüme taşiyin. Şaka bir yana film haberlerinin burada işi ne? Star Wars'u anlarım oynu yolda falan filan da batman v superman ne alaka?

IGN, Gamespot vs. film fragmanı paylaşınca "yeah!", BSC paylaşınca auvvvv.

Devam gençler, film-oyun-dizi üçlüsünü sevmeyen oyunsever yoktur zaten.

• batmani satanı bizde satarız inadına batman inadına kara şövalye

filmde batman in ezildiğini görürsem WB yi bombalarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Sahiden konu yanlış yere açılmış doğru bölüme taşiyin. Şaka bir yana film haberlerinin burada işi ne? Star Wars'u anlarım oynu yolda falan filan da batman v superman ne alaka?</blockquote><br><br>IGN, Gamespot vs. film fragmanı paylaşınca "yeah!", BSC paylaşınca auvvvv.<br><br>Devam gençler, film-oyun-dizi üçlüsünü sevmeyen oyunsever yoktur zaten.

Nasıl bu kanıya varıp tüm okurlar adına konuşabiliyorsunuz? Herkes film veya dizi seyretmekten hoşlanmayabilir oyunsever olmakla bir alakası yok.

• @Deadpool1239
    Film Dark Knight Returns ile hikaye olarak alakalı değil burası doğru ama filmdeki Batman düpedüz Frank Miller'ın Batman'idir tasarımıyla ve diğer şeyleriyle bana kalırsa Batman pataklayacak Superman'i sonra işbirliği yapacaklar bunun nedeni açık Batman markası Superman'den çok daha popüler ve para kazandıran bir marka bu işler böyle yürüyor ne yazık ki.Kriptonit ile alakalı olarak da şunu söylemek lazım kriptonit denen şeyin gücü tamamen yazara bağlı bazen küçücük bir parçası Superman'i indirmeye yeterken bazen dediği gibi bir adam boyundaki kriptonit o kadar da etkili olmuyor.Aynı Superman'in gücü gibi bir çizgi romanda Superman otobüsü ıkınarak kaldırırken diğer bir sayıda ay(uydu olan) ı tekmeliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Wayward Son<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>Sahiden konu yanlış yere açılmış doğru bölüme taşiyin. Şaka bir yana film haberlerinin burada işi ne? Star Wars'u anlarım oynu yolda falan filan da batman v superman ne alaka?</blockquote><br><br>IGN, Gamespot vs. film fragmanı paylaşınca "yeah!", BSC paylaşınca auvvvv.<br><br>Devam gençler, film-oyun-dizi üçlüsünü sevmeyen oyunsever yoktur zaten.</blockquote><br><br>Nasıl bu kanıya varıp tüm okurlar adına konuşabiliyorsunuz? Herkes film veya dizi seyretmekten hoşlanmayabilir oyunsever olmakla bir alakası yok.

2 tane filmin fragmanı yayınlandı diye de sorun etmeye gerek yok.

• batman adamdır, süperman az ötede oynasın.

• Arkadaşlar bence tartışmak yersiz.Fanboyluğunda lüzumu yok.(fan başka fanboy başka)Batman insanlığın geldiği son noktadır strateji dehasıdır 120 farklı dövüş stili bilir.Superman saf iyiliği temsil eder,ona ne yaparsan yap yine de size öfkesini kusmaz,zekidir,hızlıdır.Çizgiroman tarihinin gelmiş geçmiş en güçlü karakateridir.Ancak bu gücünün çok azını kullanır.Hatta Batman ile bunu kabul eder.''Clark isterse süper hızını kullanarak beni asfalta gömebilir. Ama onun nasıl düşündüğünü biliyorum. Dahası, kriptonitten bile büyük bir zaafı var. İçten içe Clark iyi biri... ve ben değilim. -Batman.Ayrıca Batman hazırlıklıysa alır diyen fanboylara da IGN'in hazırladığı Superman vs Batman makalesini okumasını tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.