Şimdi Ara

Brother HL -1111 SICAK fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
12
Favori
11.964
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben geçen sene 160 tlye almıştım. memnunum. toneri doldurması çok basit 5 dk da doldurdum. 2 dolumluk toner tozu internette 10 tl (kargo dahil.) baskı kalitesi iyi.

** 100 tl ve üzeri 11 tl indriim var
    ** 25 tl migros hediye çeki veriyor

130,9 tlye geliyor

http://www.n11.com/brother-hl-1111-mono-lazer-yazici-a4-tam-dolu-toner-P58040004

NOT: SATICI İLE HİÇBİR ALAKAM YOKTUR

EDİT: arkdaşlar toner tozu nu buradan aldım benhttp://www.n11.com/brother-tum-modeller-icin-uyumlu-siyah-toner-tozu-100-gram-P12391209

yazıcının yanında gelen toner ile 620 sayfa çıktı aldım. normalde daha fazla olurdu ama ben 20-25 tane a4 resim çıkarttım ve rengi çok koyuydu bayağı toner gitti anlıyacağınız. eğer çıkartmsaydım en az 750 sayfaya gelirdim

drum ünitesi biraz pahalı. 10,000 sayfa ömrü var yinede uygun sayılır.

yazıcından test çıktısı almak için power tuşuna 3 defa peş peşe basıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...DeAtH... -- 17 Nisan 2015; 21:37:43 >

• aynısınn kablosuzu var ben indiimle subatta 130 a denk getirmiştim onu alın bence
  • Öyle güzel anlattınız ki yazıcı vs kullanmam ama alasım geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drum üniteleri çok pahalıymış bunların
  • BU YAZICILARIN HERŞEYİ ucuz ve dolduırmak çok kolay..

İki aydır kardeşim için brother lazer bakıyordum. hemen satın aldım. kendim hl2130 kullanıyorum .çok memnunum..

Fırsat açandan allah razı olsun..
  • Onun da çakmaları var. Yoksa orjinali pahalı.
  • a5 yazdirmiyor a4 sadece.

• radiko1 R kullanıcısına yanıt
    kendiniz doldurabiliyormusunuz toneri bende de hl2040 varda hiç kendim doldurmadım?
  • Dcp 1511 var bende, toner yeni bitti orjinal yeni toner alıp taktım. Toner tozu kullanmak sizce iyi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

ben geçen sene 160 tlye almıştım. memnunum. toneri doldurması çok basit 5 dk da doldurdum. 2 dolumluk toner tozu internette 10 tl (kargo dahil.) baskı kalitesi iyi.

** 100 tl ve üzeri 11 tl indriim var
    ** 25 tl migros hediye çeki veriyor

130,9 tlye geliyor

http://www.n11.com/brother-hl-1111-mono-lazer-yazici-a4-tam-dolu-toner-P58040004

NOT: SATICI İLE HİÇBİR ALAKAM YOKTUR

2 dolumluk toner tozu 10 tl kargo dahil linkini paylaşabilirmisiniz? Bende de bu yazıcıdan var ve toneri bitmek üzere.

• Harika, bu makineyi kullanıyorum. Pratik ve sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

BU YAZICILARIN HERŞEYİ ucuz ve dolduırmak çok kolay..

İki aydır kardeşim için brother lazer bakıyordum. hemen satın aldım. kendim hl2130 kullanıyorum .çok memnunum..

Fırsat açandan allah razı olsun..

bende hl2130 aldım kendiniz toner dolumu yaptınız mı ve yaptıysanız nasıl yapılıyor
  • Yazıcı budur. Ricoh Sp-100 Mono lazer. 130 liradan başlıyor fiyatı. Özellikleri brother dan daha iyi.

brother ön bellek : 1 Mb
    ricoh :16 mb. yani büyük bir dosya gönderseniz brother kalır öyle.
    brother ın çözünürlük desteği ricoh un yarısı kadar.
    boyut olarak daha küçük ve hiç sesi çıkmıyor. Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyin hangi yazıcı böyle çalışır karar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimtuna -- 17 Nisan 2015; 11:56:20 >

• Peki sp100 ün toneri kaç para. 4-5 dolumdan sonra zaten randıman vermez toneri değişmek gerektiğinde ne ödeyeceğiz?
  • Tavsiye ederim harika yazıcı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaça doluyor,kartus fiyatlari nedir bilgi verebilirmisiniz alabilirim duruma gore.

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş verdim ama iyi mi ettim bilemedim. Mürekkep püskürtmeli hp 2060 var bende ama kırk yılda bir çıktı aldığım için mürekkebi donuyor. Lazer seyrek çıktı almak için daha uygun ve en uygun maliyetli yazıcılardan biri bu gibi araştırdığım kadarıyla. Hem tozla dolabiliyor, hem muadil toneri, hem de orjinal toneri kolay bulunuyor ve fiyatları da fena değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Peki sp100 ün toneri kaç para. 4-5 dolumdan sonra zaten randıman vermez toneri değişmek gerektiğinde ne ödeyeceğiz?

Örneğin 5 tüp 90 TL. 5 kere dolduruyorsunuz yani. her dolumda 2000 sayfa basıyor.
  • Bu yazıcı türkiyede yok galiba aradım bulamadım hiç bir sitede

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    nasıl yok

http://www.akakce.com/yazici/en-ucuz-brother-hl-1111-lazer-fiyati,1363763.html
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.